PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wzrost odwiedzalności w centrach Gemini Holdings

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2012 09:18

Wzrost odwiedzalności w centrach Gemini Holdings

W ciągu wakacji w centrach Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała pojawiło się łącznie 2 mln klientów. Wskaźniki odwiedzalności pokazują także wzrosty wskaźników footfall rok do roku.

REKLAMA

Tylko w sierpniu Gemini Park w Bielsku-Białej pojawiło się o 3 proc. więcej klientów, niż w podobnym okresie ubiegłego roku.

- Od wielu miesięcy w Gemini Park Bielsko Bielsko-Biała odnotowujemy systematyczny wzrost wskaźnika footfall. Nasz obiekt cieszy się rosnącą popularnością wśródmieszkańców całego regionu - mówi Anna Waluś, dyrektor Gemini Park Bielsko - Biała. - Duży sukces komercyjny zaważył na podjęciu decyzji o rozbudowie, dzięki której centrum wzbogaci się o ok. 17 - 21 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej - dodaje Anna Waluś.

W lipcu tego roku rozpoczęły się prace budowlane prowadzące do powiększenia Gemini Park Bielsko - Biała, a 10 września uroczyście wmurowano kamień węgielny pod rozbudowę obiektu. Otwarcie rozbudowanego centrum planowane jest na koniec roku 2013.

Do rozbudowy przygotowuje się także Gemini Park Tarnów, które w sierpniu zanotowało ponad 9-procentowy wzrost wskaźnika footfall w porównaniu do tego samego okresu w 2011 roku. Także najemcy odnotowali wyraźny wzrost obrotów.

- Cieszymy się, iż najemcy notują pozytywne wyniki sprzedażowe, potwierdzają to także nasze obserwacje wzrostu wskaźnika odwiedzalności centrum. Planowana rozbudowa tarnowskiego centrum to wyczekiwana decyzja zarówno przez naszych klientów, jak i najemców, a przeprowadzone przez nas analizy potwierdzają jej słuszność - komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Dzięki rozbudowie Centrum Handlowe Gemini Park w Tarnów wzbogaci się o 27 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Na trzech kondygnacjach zlokalizowanych zostanie ponad 140 salonów marek odzieżowych oraz sieci usługowych, które poszerzą ofertę handlową obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA