PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wzrost odwiedzalności w centrach Gemini Holdings

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2012 09:18

Wzrost odwiedzalności w centrach Gemini Holdings

W ciągu wakacji w centrach Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała pojawiło się łącznie 2 mln klientów. Wskaźniki odwiedzalności pokazują także wzrosty wskaźników footfall rok do roku.

REKLAMA

Tylko w sierpniu Gemini Park w Bielsku-Białej pojawiło się o 3 proc. więcej klientów, niż w podobnym okresie ubiegłego roku.

- Od wielu miesięcy w Gemini Park Bielsko Bielsko-Biała odnotowujemy systematyczny wzrost wskaźnika footfall. Nasz obiekt cieszy się rosnącą popularnością wśródmieszkańców całego regionu - mówi Anna Waluś, dyrektor Gemini Park Bielsko - Biała. - Duży sukces komercyjny zaważył na podjęciu decyzji o rozbudowie, dzięki której centrum wzbogaci się o ok. 17 - 21 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej - dodaje Anna Waluś.

W lipcu tego roku rozpoczęły się prace budowlane prowadzące do powiększenia Gemini Park Bielsko - Biała, a 10 września uroczyście wmurowano kamień węgielny pod rozbudowę obiektu. Otwarcie rozbudowanego centrum planowane jest na koniec roku 2013.

Do rozbudowy przygotowuje się także Gemini Park Tarnów, które w sierpniu zanotowało ponad 9-procentowy wzrost wskaźnika footfall w porównaniu do tego samego okresu w 2011 roku. Także najemcy odnotowali wyraźny wzrost obrotów.

- Cieszymy się, iż najemcy notują pozytywne wyniki sprzedażowe, potwierdzają to także nasze obserwacje wzrostu wskaźnika odwiedzalności centrum. Planowana rozbudowa tarnowskiego centrum to wyczekiwana decyzja zarówno przez naszych klientów, jak i najemców, a przeprowadzone przez nas analizy potwierdzają jej słuszność - komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Tarnów.

Dzięki rozbudowie Centrum Handlowe Gemini Park w Tarnów wzbogaci się o 27 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Na trzech kondygnacjach zlokalizowanych zostanie ponad 140 salonów marek odzieżowych oraz sieci usługowych, które poszerzą ofertę handlową obiektu.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA