PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Żabka i Freshmarket umożliwią w swoich sklepach odbiór przesyłek kurierskich

  • dlahandlu.pl
  • 11 cze 2015 13:38

4000 sklepów Żabka i Freshmarket rozpoczęło współpracę z firmą kurierską Tba EXPRESS, uruchamiając ogólnopolską sieć punktów odbioru przesyłek.

REKLAMA

Dzięki współpracy między Tba EXPRESS i Żabka Polska klienci e-sklepów, które wdrożyły usługę, będą mogli odebrać zakupy internetowe 7 dni w tygodniu od 6 rano do 23.00. Paczka zostanie dostarczona następnego dnia od momentu nadania, z opcją śledzenia przesyłki na stronie tba.pl. Gdy paczka znajdzie się w wybranym punkcie, klient zostaje powiadomiony sms-em i e-mail-em. - 8 mln klientów zamieszkuje w promieniu zaledwie 300 metrów od sklepów tej sieci - mówi Kamila Michnowska, project manager Tba EXPRESS.

Operatorzy deklarują, że usługa odbioru przesyłek zostanie uruchomiona w czerwcu 2015 roku w większości punktów sieci Żabka Polska. - Wdrożenie kolejnych punktów odbioru rozpoczniemy niezwłocznie w większości sklepów, zaś we wszystkich 4 tysiącach sklepów pod marką Żabka i Freshmarket usługa zostanie udostępniona najpóźniej do końca listopada 2015 roku. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi sklepami internetowymi, jak również z sieciami detalicznymi oferującymi zakupy w formule ‘click & collect’ - dodaje przedstawicielka Tba EXPRESS.

Równolegle z wprowadzeniem usługi odbioru paczek w sklepach Żabka i Freshmarket, Tba EXPRESS rozwija obsługę paczek i listów, w oparciu o własną infrastrukturę logistyczną. Firma rozwija sieć tzw. magazynów rozproszonych, zlokalizowanych w dużych i średnich miastach w całym kraju. Przesyłki krajowe są dostarczane przez kurierów do firm oraz biur w dniach i godzinach roboczych, zaś pod adresy prywatne – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00.
Firma świadczy usługi przewozowe lub magazynowania łącznie dla około 400 podmiotów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA