PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zakaz handlu w niedziele? Galerii przyszłości to nie dotyczy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2016 11:14

Zakaz handlu w niedziele? Galerii przyszłości to nie dotyczy Gemini Park Tychy

Poza bogatą ofertą handlową, klienci nowo powstającego Centrum Handlowego Gemini Park Tychy będą mogli liczyć na duży wybór form spędzania wolnego czasu. Najemcy z ofertą rozrywkową będą stanowić istotny element obiektu.

REKLAMA

Gemini Park Tychy jako wielofunkcyjny obiekt zapewni nie tylko bogatą ofertę handlową, ale również liczne atrakcje rozrywkowe i rekreacyjne dla całych rodzin, co odpowiada na potrzeby dzisiejszych klientów. Obecnie około 75 proc. tzw. „Millenialsów” uznaje centrum handlowe za dobre miejsce na spotkania ze znajomymi i spędzania wolnego czasu, co wynika z badania przeprowadzonego przez firmę doradczą JLL. Dodatkowo, ważna dla nich jest także możliwość korzystania z oferty kulturalnej czy sportowej w obiekcie handlowym.

– Centra handlowe już dawno przestały być tylko miejscem robienia zakupów, klienci coraz częściej szukają w nich dodatkowej możliwości spędzania wolnego czasu. Dlatego też istotne jest zaoferowanie im rozbudowanej strefy rozrywkowej, gastronomicznej czy rekreacyjnej. Przygotowując ofertę Gemini Park Tychy wzięliśmy pod uwagę preferencję dzisiejszych klientów i opracowaliśmy koncepcję obiektu, który będzie odpowiadał na potrzeby klientów – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Jednym z najemców obiektu będzie Fabryka Formy, która w tyskim Gemini Park otworzy nowoczesne centrum fitness zajmujące aż 1,8 tys. mkw. powierzchni. Rozbudowana będzie także oferta gastronomiczna Centrum – tworzyć ją będą m.in. restauracja Olimp, Kebab by Olimp, Compañeros, Cafe de Grano czy Lodomania. Dodatkowo deweloper planuje zagospodarować teren wokół obiektu i stworzyć Park Radości – miejsce rozrywki i edukacji dla rodzin z dziećmi. Podobne rozwiązanie firma Gemini Holding zrealizowała w bliźniaczym obiekcie - Gemini Park Bielsko-Biała.

– Początkowo zdecydowaliśmy się na stworzenie przy bielskim Gemini Park całorocznego Parku Radości, który stanowił uzupełnienie oferty rozrywkowej centrum. Na jego terenie znajdowała się ogólnodostępna plaża, nowoczesny plac zabaw, tor tubingowy, dmuchańce, basen z kulami, boisko do siatkówki czy zewnętrzna siłownia, na której organizowane były bezpłatne zajęcia sportowe. Duża popularność tej inicjatywy zadecydowała, że w lipcu tego roku bielski Park Radości zmienił się w „Eko Park – w Deche!” - pierwsze tego typu miejsce w Polsce, które łączy dbałość i edukację ekologiczną z oryginalnymi elementami rekreacyjnymi. Przykłady tych projektów pokazały nam, że klienci potrzebują miejsca do spędzania wolnego czasu z rodziną i mamy nadzieję, że uda się nam stworzyć podobne miejsce rozrywki w Tychach – dodaje A. Malcharek.

Uzupełnieniem oferty centrum będzie szereg wydarzeń dla całych rodzin, jak na przykład wystawy edukacyjne, spotkania z ludźmi sportu czy eventy rozrywkowe. Pomimo iż centrum handlowe w Tychach nie zostało jeszcze otwarte, w maju już odbył się Wielki Piknik z udziałem gwiazd kabaretu, muzyki i sportu organizowany przez właściciela tyskiego Gemini Park. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 12 tys. osób.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA