PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany na parkingu przy Agorze Bytom

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 wrz 2014 09:46

Zmiany na parkingu przy Agorze Bytom

Parking przy obiekcie Agora Bytom będzie bardziej przyjazny. Z galerią połączy go nowy, wygodny i oświetlony chodnik. Kierowcy mogą też liczyć na akcje specjalne i atrakcyjne promocje. Zmieni się także system opłat.

REKLAMA

Zmiany zostaną wprowadzone na podstawie opinii klientów Agory Bytom. Ankietowani uznali, że najwięcej można poprawić poza samym parkingiem. Ponad połowa sugerowała budowę nowego chodnika łączącego parking z galerią, a ponad 40 proc. badanych chciało także zainstalowania tam dodatkowego oświetlenia.

- Przeprowadziliśmy ankietę po to, by zapewnić naszym klientom jeszcze większy komfort korzystania z oferty galerii - mówi Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

- Nowy chodnik i oświetlenie, które zbudujemy na terenie należącym do miasta, zapewnią większą wygodę, zwłaszcza paniom oraz osobom z większymi zakupami. Natomiast zmiany w systemie opłat spowodują, że parking będzie bardziej przyjazny i łatwiej dostępny - dodaje.

Abonament miesięczny na korzystanie z parkingu zostanie obniżony do 99 zł. Ta oferta obowiązuje do końca roku. Dla klientów Agory parking pozostanie bezpłatny. Wystarczy zrobić zakupy o wartości minimum 20 zł. Pozostali użytkownicy od poniedziałku do piątku zapłacą
2 zł za każdą rozpoczętą godzinę. W soboty i niedziele z parkingu nadal będzie można korzystać bez opłat.

Kierowcy mogą liczyć także na atrakcyjne promocje. Najnowsza z nich daje możliwość bezpłatnego skorzystania z myjni. Trzeba tylko zebrać 5 pieczątek za postój na parkingu. Akcja będzie trwała przez cały październik.

- Staramy się jak najlepiej poznać oczekiwania klientów - dodaje Mirosław Cechowski. - Zmiany przeprowadzamy na podstawie ich opinii. Z ankiet wynika na przykład, że nie trzeba poprawiać oznaczeń na parkingu. Klienci uważają, że są funkcjonalne i dobrze spełniają swoją rolę. Wszystkie zmiany będą wprowadzane od 1 października tego roku - komentuje Cechowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA