PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w Arkadach Wrocławskich. Czas na lifting centrum

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 sty 2017 14:19

Zmiany w Arkadach Wrocławskich. Czas na lifting centrum Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający Arkad Wrocławskich

LC Corp stawia na rozwój Arkad Wrocławskich. Jak zapowiada w rozmowie z Propertynews.pl Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający centrum, w tym roku rozpocznie się lifting obiektu.

REKLAMA

Jak tłumaczy Krzysztof Szargawiński, w minionym roku prowadzono liczne promocje prosprzedażowe i wydarzenia. - W minionym roku w Arkadach Wrocławskich udało się zrealizować w całości zaplanowany kalendarz marketingowy. Przeprowadziliśmy kilka promocji prosprzedażowych - gadżety, bilet, bon na zakupy za określoną kwotę – to mechanizm promocji, który sprawdził się u nas po raz kolejny. Organizowaliśmy wydarzenia sportowe, ciekawe tematycznie eventy, koncerty, liczne działania wizerunkowe, czy wreszcie wprowadziliśmy pierwszą we Wrocławiu multi-rabatową Kartę Bonus Arkady Wrocławskie - komentuje.

Jako przykłady dużych imprez, dyrektor wymienia m.in. Tydzień Seniora i Fitness na Dachu. - Wszystkie te działania przełożyły się kolejny rok z rzędu na wzrost odwieczności naszego Centrum - tłumaczy.

W minionym roku centrum podjęło aktywne działania mające na celu przedłużenie umów najmu. W ciągu 12 miesięcy udało się to osiągnąć dla 6 tys. mkw. powierzchni. Oprócz tego podpisano 10 nowych umów na 4 tys. mkw. -  Jednym z największych zadań było udane przedłużenie współpracy z marką odzieżową H&M. Kolejne „duże”, przedłużone umowy to kontynuacja współpracy z New Yorker, Kapp Ahl, Cubus, Douglas, Diverse, 4F, Bytom, Vision Express, a także nowe kontrakty zawarte ze Sportisimo czy Pit Bull. W segmencie gastronomicznym przedłużyliśmy umowy z siecią lodziarnio-kawiarni Grycan oraz w strefie food court z marką Sevi Kebab. Do grona nowych najemców z tego segmentu dołączyły przyjęte bardzo entuzjastycznie przez naszych klientów Pizza Hut i Pasibus. Niebawem otwarty zostanie kolejny lokal gastronomiczny z bardzo atrakcyjną ofertą. Dla zachowania komplementarności oferowanych usług również dla pacjentów, przedłużyliśmy na długie lata umowę najmu z Przychodnią Enel Med - dodaje Szargawiński.

Centrum ambitnie przygotowuje się do kolejnego roku. - Jak z każdym nowym rokiem, na 2017 zaplanowaliśmy bogaty kalendarz marketingowy, który wspiera sprzedaż i budowanie wizerunku marki Centrum. W kwestii nowych umów, zgodnie z trendami i potrzebami klientów, ciągle zmieniamy mix najemców - kto znajdzie się w gronie nowych najemców, przekonamy się w najbliższych miesiącach. W tym roku świętować będziemy również 10 lat istnienia Arkad na rynku wrocławskim, stąd też od kwietnia rozpoczynamy kilkumiesięczną kampanię urodzinową. Zaplanowanych jest wiele niespodzianek, atrakcji i ciekawych wydarzeń dla naszych klientów oraz zmian w samym Centrum - wylicza dyrektor centrum.

Najważniejszym wydarzeniem w tym roku będzie jednak wielki lifting centrum. - Będzie on III etapowy, stąd też będą mogły wystąpić tymczasowe niedogodności, za co już z góry przepraszamy naszych klientów. Szerzej w tym temacie będziemy mogli wypowiedzieć się niebawem - zapowiada.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA