PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Zmiany w zarządzie Polomarketu

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 wrz 2015 17:16

16 września Tomasz Waligórski złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu Polomarketu. Tomasz Waligórski związany był z firmą od 2 lat. Jego decyzja podyktowana była względami osobistymi - napisano w komunikacie.

REKLAMA

Aktualny zarząd spółki tworzą: Michał Seńczuk – członek zarządu, dyrektor operacyjny oraz Marcin Sowa – członek zarządu, dyrektor finansowy.

Jednocześnie do ścisłego grona kierującego firmą dołączyli: współwłaściciel firmy Mirosław Podeszwik, obejmując stanowisko dyrektora generalnego spółki oraz Tadeusz Rysiukiewicz obejmując stanowisko dyrektora zakupów artykułów suchych i non-food. Dyrektorem zakupów odpowiedzialnym za produkty świeże pozostaje Monika Jańczak, pracująca z sukcesami w Polomarkecie od 15 lat.

Mirosław Podeszwik, współzałożyciel firmy przez ostatnich 7 lat pełnił rolę członka Rady Nadzorczej Polomarketu, a wcześniej członka zarządu spółki.

Tadeusz Rysiukiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej i handlu, które zdobywał między innymi jako dyrektor handlowy w firmach Kamis i Hortex. Pełnił także funkcję dyrektora handlowego sieci Piotr i Paweł. W ostatnim czasie związany był z Grupą Handlową GH PL Plus, której Polomarket jest udziałowcem, jako wiceprezes zarządu i dyrektor handlowy.

Zgodnie z nową strategią, firma skupi się na czterech kluczowych obszarach:

·         systematyczny rozwój asortymentu produktów świeżych;

·         przebudowa asortymentu marek producenckich, w celu lepszego dostosowania oferty do zmieniających się oczekiwań klientów;

·         przeprojektowanie architektury marki własnej dla zdecydowanej poprawy jej jakości i atrakcyjności cenowej dla klienta we współpracy z GH PL Plus;

·         systematyczny rozwój organiczny sieci poprzez zwiększanie jej o około 35 sklepów rocznie.

Ponadto sieć w swojej długofalowej strategii zakłada uproszczenie struktury firmy i skonsolidowanie wszystkich spółek operacyjnych prowadzących sklepy Polomarket w jeden podmiot.

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, która powstała w 1997 r. Dziś liczy blisko 280 placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Teofil 2016-12-15 06:15:29
    Ponownie zmiany w zarządzie, ale czy na lepsze, może sprawdzą Państwo co w trawie piszczy?

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA