PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Znamy szczegóły budowy potężnego kompleksu handlowo-biurowego na Bielanach

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 kwi 2013 09:18

Spółka Coimpex, która planuje zrealizować kompleks handlowo-biurowy na terenie o powierzchni ponad 90 ha w rejonie ul. Nocznickiego i Zgrupowania AK „Kampinos” na warszawskich Bielanach, pracuje nad uzyskaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Liczy, że uda się go uchwalić na przełomie czerwca i lipca tego roku.

REKLAMA

 

Coimpex to firma deweloperska, założona przez Prelios i fundusz Grove, w celu inwestowania w nieruchomości na Bielanach. - Kupiliśmy ziemię w tej dzielnicy w 2008 roku, gdyż uważaliśmy, że ma ona największy potencjał w Warszawie. Niedawno zakończono budowę Mostu Północnego, jest tutaj Metro oraz parking wielopoziomowy "Park & Ride". Dzielnica Bielany ma odpowiednią infrastrukturę, ale nadal brakuje tu nieruchomości handlowych i komercyjnych. Deweloperzy w tej dzielnicy byli w ostatnim czasie bardzo aktywni w segmencie mieszkaniowym. To dobrze, ale ludzie muszą mieć gdzie pracować, kupować ubrania, mleko czy żywność. Dlatego też nasza wizja z 2008 roku jest nadal jak najbardziej aktualna - mówi Steven Davis, prezes zarządu firmy Coimpex.

- Aktualnie pracujemy nad uzyskaniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fazy zlokalizowanej po sąsiedzku do terenów Huty, który pozwoli nam uczynić pierwszy krok w realizacji części handlowej w 2014, a następnie części biurowej w 2015 roku - informuje.

Steven Davis spodziewa się, że miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego uda się uchwalić na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku. - Oczywiście wszystko zależy od czasu trwania procesów administracyjnych, ale mamy nadzieję rozpocząć prace nad częścią handlową do końca przyszłego roku - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA