PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Znamy zwycięzców plebiscytu Prime Property Prize 2013 - relacja i galeria zdjęć

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 wrz 2013 19:55

Znamy zwycięzców plebiscytu Prime Property Prize 2013 - relacja i galeria zdjęć

Gala przyznania nagród Prime Property Prize 2013, towarzysząca konferencji Property Forum 2013, za nami. Statuetki przyznano w dziewięciu kategoriach.

REKLAMA

Konkurs Prime Property Prize 2013 miał za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W czasach, gdy hasło „zielone budownictwo" przestało być tylko modą, organizatorzy plebiscytu chcieli także wyróżnić projekty komercyjne najbardziej zaawansowane technologicznie.

Katowice - Miasto Przyjazne Inwestorom

W kategorii Miasto Przyjazne Inwestorom zwyciężyły Katowice. O tytuł ubiegały się także: Łódź, Wrocław, Częstochowa oraz Gdańsk. Statuetkę odebrał Marcin Krupa, wiceprezydent Katowic.

- Statuetka to nagroda za nasze starania, by wam, inwestorom i mieszkańcom, żyło się coraz lepiej. To, co osiągnęliśmy, jest jednak efektem pracy wielu ludzi. Nasze rezultaty nie byłyby także możliwe, gdyby nie prezydent, dzięki któremu dzisiejsza pozycja Katowic jest tak silna - powiedział Marcin Krupa.

- Miasto to nieustannie zmienia swoje oblicze, stając się nowoczesną stolicą dynamicznie rozwijającej się metropolii. Realizowane inwestycje czynią stolicę województwa coraz to bardziej atrakcyjnym miejscem nie tylko do pracy, ale i życia. Drzemiący w nim potencjał gospodarczy dostrzegają deweloperzy nieruchomości komercyjnych - mówił przyznając nagrodę Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl.

Forum Ekspertów Nagrody zaznaczało, iż w Katowicach nieustannie powstają i są planowane nowe obiekty handlowe, biurowce, magazyny i hotele. Inwestycjom sprzyja rozwinięta infrastruktura komunikacyjna oraz położenie geograficzne.

Skanska Property Poland Deweloperem Roku

W kategorii Deweloper Roku były nominowane następujące firmy: Capital Park, Neinver, Skanska Property Poland, Echo Investment oraz Ghelamco. Zwycięzcą została spółka Skanska Property Poland, a wyróżnienie w tej kategorii odebrał Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków.

- Bardzo dziękuję za to wyróżnienie w imieniu całego kierownictwa Skanska Property Poland i wszystkich pracowników firmy. To bardzo ważne wyróżnienie, które dodatkowo zmotywuje nas do dalszej pracy i dostarczania nowych projektów. Obiecuję, że będziemy to robić - powiedział Arkadiusz Rudzki.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA