Znane brandy na dłużej z Sandecjąpropertynews.pl - 17-07-2017, 15:00


Popularne marki modowe New Yorker i Orsay przedłużają swoją obecność w nowosądeckiej Galerii Sandecja.

- Bardzo nas cieszy wieloletnia obecność brand’ów New Yorker i Orsay w naszym centrum handlowym w Nowym Sączu, szczególnie z uwagi na trwający proces rekomercjalizacji i modernizacji obiektu. New Yorker zajmuje powierzchnię 760 mkw., a Orsay - 176 mkw. Oba sklepy cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów – mówi Jarosław Lipiński, dyrektor Działu Najmu i Rozwoju w TK Development. To kolejni najemcy, którzy zdecydowali się na przedłużenie umowy najmu w Galerii Sandecja.

W ostatnim czasie sektor mody w Galerii Sandecja, reprezentowany przez m.in.: H&M, New Yorker, Orsay, Monnari, został uatrakcyjniony przez nową markę. Sklep Diverse zaaranżowany jest już w nowej linii, nawiązującej do industrialnego stylu, a jego otwarcie miało miejsce 2 lipca br. Diverse w Galerii Sandecja działa na powierzchni handlowej 200 m kw., jest tym samym największym sklepem tej marki w Nowym Sączu i najbliższej okolicy.

Z nowości, jakie jeszcze w 2017 roku pojawią się w Galerii Sandecja, warto wymienić Jupi Park. Będzie to jedyny plac zabaw tej sieci w regionie, oferujący profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi, edukacji i rozrywki. Jupi Park zajmie przeszło 250 mkw., a jego otwarcie przewidziano na wrzesień br.

Zmiany w Galerii Sandecja dotyczą też przestrzeni gastronomicznej. Od kwietnia br. klienci obiektu mają do dyspozycji nową strefę foodcourt. To tutaj otworzyły się: jedyna w Nowym Sączu Telepizza, dotąd nieobecny w mieście Red Hot Chicken oraz koncept Fresh ‘N’ Fast. Ofertę uzupełniają: Doner Kebab oraz kawiarnie: Ice Cafe i Violet Cafe.

Za wynajem powierzchni handlowych w Galerii Sandecja odpowiada dział najmu firmy TK Development, proces zarządzania Obiektem leży w rękach CBRE.