Rossman pod rękę z Awbudem. Firma wybuduje magazyn sieciPropertyNews.pl - 2018-01-12 15:59:34.877801


Awbud wybuduje magazyn wysyłkowy Rossmana w Łodzi. Wartość zlecenia oszacowano na ponad 5 mln zł netto, zaś zakończenie prac przewidziano na koniec marca 2018 roku.

Roboty żelbetowe dla magazynu wysyłkowego, które będą wykonywane przez grupę Awbud są częścią zadania inwestycyjnego obejmującego rozbudowę magazynu centralnego Rossmann SDP  w Łodzi. W ramach kontraktu grupa będzie odpowiedzialna również za skompletowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

- Spółka Rossmann SDP należy do największej sieci drogeryjnej w Europie, działającej od 1972 roku, która tylko w Polsce obejmuje ok. 1,2 tys. sklepów. Cieszymy się, że kolejna tak duża i ceniona marka zaufała naszym kompetencjom w obszarze budownictwa magazynowego – mówi Michał Wuczyński, prezes zarządu Awbud – Wierzymy, że dołączenie Rossmanna do grona takich naszych klientów, jak Grupa Maspex, Amica, czy Develey, dla których realizowaliśmy obiekty magazynowe, pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek jako solidnego wykonawcy w tym obszarze oraz bezpośrednio przełoży się na liczbę i zakres pozyskiwanych kolejnych kontraktów – dodaje Michał Wuczyński.

Na przestrzeni 28 lat działalności grupa Awbud była wykonawcą wielu inwestycji dla renomowanych inwestorów. W portfolio posiada realizacje m.in. dla takich marek jak: Amica, Black Red White, Bridgestone, Develey, Eberspächer.