Invest Development podnosi poprzeczkę biurom w RzeszowiePropertyNews.pl - 2019-01-08 13:16:05.333632


Na przełomie lutego i marca Invest Development odda do użytkowania swoją najnowszą inwestycję biurową. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, Rzeszów Business Park jest jednym z najbardziej designerskich i nowoczesnych przestrzeni biurowych w mieście.

Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Armii Krajowej i Alei Niepodległości. Całkowita powierzchnia budynku wynosi blisko 8 tys. mkw. Na pięciu kondygnacjach znajdują się biura liczące od 100 mkw do łącznie 4 tys. mkw.

- Na obecną chwilę ok. 60 proc. powierzchni jest już skomercjalizowana – informuje Magdalena Świder-Nalepa, opiekun inwestycji - Wśród najemców nie brakuje międzynarodowych korporacji, ale również uznanych firm z Podkarpacia.

Budowa rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, pierwsi najemcy wprowadzają się 1 marca 2019 roku. Autorem projektu jest firma Blok Architekci.

- Jednymi z głównych atutów, które zdecydowanie wyróżniają ten obiekt jest jego unikalny, ambitny i nowatorski design oraz przyjazna użytkownikowi funkcjonalność. Rzeszów Business Park przyciąga również inteligentnymi rozwiązaniami wewnątrz budynku. Zastosowane technologie cechuje wysoka elastyczność: pozwalająca na dostosowanie przestrzeni biurowca do indywidualnych wymogów każdego najemcy - podkreśla Wojciech Stawowczyk z firmy Blok Architekci.

Budynek zaprojektowano z myślą o funkcjonalnej i przyjaznej pracownikom przestrzeni, w której wykorzystane zostaną innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort pracy. - Realizacja Invest Development stanowi także wizytówkę rosnącej roli Rzeszowa jako przyszłego centrum biznesu. To jedyny taki budynek biurowy w Rzeszowie – podkreśla deweloper.

Wewnątrz budynku znajduje się szereg udogodnień dla przyszłych najemców: włoska restauracja, dwupoziomowy parking podziemny, ładowarki dla samochodów elektrycznych, myjnia samochodowa, tarasy z przestrzenią wypoczynkową oraz stacja i szatnie dla rowerzystów.