Galeria Malta gra w orkiestrze OwsiakaPropertyNews.pl - 2019-01-11 13:06:13.598763


Galeria Malta przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie z olimpijczykami i próba ustanowienia rekordu Polski w liczbie osób wiosłujących na jednym ergometrze, bieg charytatywny, a także Moto Orkiestra z licytacją Nissana Qashqai – te i wiele innych atrakcji czekają na wszystkich gości Galerii Malta, którzy już w najbliższy weekend 12-13 stycznia wezmą udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  


 

Środki uzyskane podczas tegorocznego, już dwudziestego siódmego, finału WOŚP zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Chociaż wydarzenie zaplanowano na niedzielę, to w Galerii Malta już dzień wcześniej będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami oraz wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. 

W sobotę po raz kolejny w Galerii Malta odbędzie się Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy odwiedzający centrum będzie miał możliwość, razem  z medalistami Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, politykami oraz przedstawicielami Urzędów Miast podjąć próbę ustanowienia rekordu Polski w największej ilości osób, które w ciągu 10 godzin przepłyną na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów. W rywalizacji oprócz Poznania bierze udział Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Szczecin, Toruń i Warszawa.

Z kolei w niedzielę, 13 stycznia, o godzinie 16:00 na parkingu P5 Galerii Malta pojawi się Moto Orkiestra. Głównym przedmiotem aukcji będzie Nissan Qashqai, a cały dochód z niej zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Licytację poprowadzi Marek Hoffman, znany w sieci jako AdBuster.
Tego samego dnia sztab przy Politechnice Poznańskiej organizuje 10. bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Datki zebrane przy rejestracji zostaną przekazane do WOŚP, a na wszystkich uczestników wydarzenia czekają pamiątkowe medale przygotowane przez Galerię Malta.
Galeria Malta przekazała do sztabu Politechniki Poznańskiej dwa przedmioty na licytację. Na miłośników e-sportu czeka koszulka z pierwszego „gamingowego” turnieju, zorganizowanego w Galerii Malta w lutym 2018 - Malta EsportMasters. Koszulka została podpisana przez zespoły: IzakoBoars, Pompa Team, Pride, SEAL Esports oraz internetowych twórców i influencerów: Łukasz “prawus” Ganczewski, IsAmUxPompa, Brunecia, Krzysiek "KXN" Szymczak, Staszek "Tips" Wiertelak. Na licytacji pojawi się także poznańska edycja gry Monopoly – Galeria Malta ma swoje miejsce na planszy.