PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

2018 r. pod znakiem podwyżek płac?

  • Autor: Onet.pl
  • 12 gru 2017 11:34

2018 r. pod znakiem podwyżek płac? Fotolia

Polska wchodzi w etap ekonomicznego bumu. Gospodarka rozgrzana jest do czerwoności, a wiele przedsiębiorstw na gwałt potrzebuje osób do pracy - pisze Onet.pl. W niektórych branżach spodziewamy się nawet dwucyfrowych wzrostów wynagrodzeń - twierdzą ekonomiści Citi Handlowego.

REKLAMA

To idealne warunki do podnoszenia płac, które już teraz powoli się materializują. Według ekspertów Citi Handlowego cały 2018 r. ma stać pod znakiem podwyżek.

Według ekonomistów Citi dostępne dane potwierdzają, że polska gospodarka weszła w fazę ekonomicznego bumu. - Naszym zdaniem błędem byłoby jednak zakładanie, że kolejne kwartały mogą przynieść porównywalne wzrosty PKB do tych notowanych w III kw. (4,9 proc. r/r - przyp. red.). Niemniej, pomimo przewidywanego przez nas spowolnienia, wzrost w 2018 roku powinien pozostać na wysokim poziomie - prognozują. Ten wysoki poziom to ok. 3,9 proc. (wobec zakładanych 4,4 proc. w 2017 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Prawo i finanse ! 2017-12-21 16:18:02
    Polskie samorządy terytorialne doprowadziła do destabilizacji całego systemu prawnego w kraju , starości powiatowi od lat łamią prawa człowieka,odbierają Nam wolność i resztki godności osobistej, wprowadzili do obiegu prawnego najcięższego kalibru przestępstwa które zobligowały Komisje Europejską do podjęcia nadzwyczajnych kroków prawnych.Mapy geodezyjno kartograficzne od lat są sfałszowane (zasadnicze, usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,Vitd,linia interpretacyjna rozdzielająca grunt "B" mieszkalny od rolnego)wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym,akty notarialne zakupionych wcześniej gruntów rolnych potwierdzają „nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej”.Największa afera gospodarcza w świecie, właściciele gruntów nie byli stronami postępowań w związku z modernizacjami gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze z Środków Unijnych w obrębach miast i gmin, nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013 roku poz.503, Rządy PO-PSL-SLD.Wyroki Unijnego Trybunału Sprawiedliwości z klauzulą natychmiastowej wykonalności:Tak NSA rozstrzygał sprawy dotyczące opodatkowania VAT .UE (TUSE) z 15 września 2011roku w sprawach połączonych C-180/10 i C-181/10.Jeżeli sprzedający działki ze swojego majątku prywatnego podejmuje działania w celu zmiany ich przeznaczenia (np.z rolnego na budowlany),czy uzbrojenia wykraczające poza zwykłe formy sprzedaży,w celu sprzedaży działek musi się liczyć z obowiązkiem zapłaty VAT

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA