PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Alterco zainwestuje 44,5 mln zł w nowy fundusz

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 kwi 2012 09:29

Zarząd Alterco podpisał ze spółką Projekt Jankowo sp. z o. o. umowę, na mocy której powstanie fundusz inwestycyjny zamknięty (FIZ). Do nowo powstałego funduszu Alterco zamierza wnieść aktywa finansowe o łącznej wartości 44,5 mln zł - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Umowa określa termin wykonania prac przez Projekt Jankowo na 30 września 2012 r.

"Planowany FIZ ma powstać przy założeniu, że udział Alterco, wynikający z objętych certyfikatów nie przekroczy 35 proc. w jego docelowej strukturze" - napisano w komunikacie.

Ostateczna wartość certyfikatów, objętych przez Alterco, w zamian za wniesione do FIZ aktywa, zostanie uzgodniona przez strony na podstawie ich wartości określonej na dzień zamknięcia transakcji i zostanie rozliczona odpowiednio. (...) Tytułem zaliczki na poczet rozliczenia certyfikatów FIZ, Alterco zapłaci kwotę 44,5 zł. Umowa przewiduje, że zapłata zaliczki nastąpi w dniu następującym po dniu zawarcia umowy" - dodano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA