PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Celtic Property Developments ogłasza skup akcji

  • Autor: PAP
  • 27 mar 2013 18:59

Zarząd Celtic Property Developments podjął decyzję o uruchomieniu skupu do 1.732.394 akcji własnych po cenie 7,1 zł za akcje - podała spółka w komunikacie.

REKLAMA

Oferty sprzedaży będą przyjmowane w dniach 3-9 kwietnia Planowana data transakcji została wyznaczona na 12 kwietnia, a jej rozliczenia na 15 kwietnia 2013 r.

Uchwała zarządu o skupie akcji własnych została podjęta już w połowie stycznia 2013 r., jednak spółka zdecydowała się na opóźnienie przekazania tej informacji do dnia opublikowania zaproszenia do składania ofert sprzedaży, co nastąpiło 27 marca.

W sierpniu 2012 r. NWZ Celtic Property Developments zdecydowało o skupie do 11.541.891 akcji własnych w celu ich umorzenia. Maksymalna cena, za jaką spółka zamierzała nabywać walory, to 15,89 zł za akcję. Zgodnie z uchwałą skup ma zakończyć się nie później niż 31 grudnia 2013 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA