PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

EEC 2017: REIT-y dla każdego

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 maj 2017 08:49

Jakie są atuty REIT-ów i kto na nich skorzysta - tłumaczy Anna Kicińska, partner w EY, lider Grupy Rynku Nieruchomości w regionie CSE.

REKLAMA

REIT-y zostały stworzone przede wszystkim dla inwestorów indywidualnych. Rozpowszechnienie tej formy inwestowania wymaga jednak tego, aby informacje o produktach były dostępne i wiarygodne. 

- Uplasowanie REIT-ów na Giełdzie Papierów Wartościowych będzie gwarancją tej transparentności, jak również płynności. Należy przy tym pamiętać, że REIT-y nie są ograniczone czasowo, można z inwestycji wyjść w każdym momencie - tłumaczy Anna Kicińska, partner w EY, lider Grupy Rynku Nieruchomości w regionie CSE. - Natomiast jeśli chodzi o sprzedaż samych nieruchomości, które są własnością REIT-ów, są one sprzedawane w najlepszym rynkowym momencie - dodaje.

Ustawa dotycząca wprowadzenia REIT-ów na polski rynek ma obowiązywać od 1 stycznia 2018 r. - Teraz spodziewamy się kolejnego szkicu ustawy, który - jak w przypadku pierwszego - będzie poddany konsultacjom społecznym. Inwestorzy mogą już realnie myśleć o zyskach z REIT-ów, bo w porównaniu z lokatami czy obligacjami są one bardzo atrakcyjne do inwestowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA