PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fotorelacja z sesji Finansowanie nieruchomości komercyjnych na Property Forum 2012

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 wrz 2012 09:32

Fotorelacja z sesji Finansowanie nieruchomości komercyjnych na Property Forum 2012

Które projekty komercyjne i na jakich warunkach mają szansę na bankowe finansowanie; kierunki polityki kredytowej czy alternatywne źródła finansowania i koszt pieniądza w najbliższych latach - m.in. na te tematy dyskutowali uczestnicy sesji Finansowanie nieruchomości komercyjnych na Property Forum 2012.

REKLAMA

Udział w sesji wzięli: Bartłomiej Czuba - Wicedyrektor, Departament Finansowania Strukturalnego i Mezzanine, BRE Bank SA; Michał Koślacz - Członek Zarządu, Grupa Capital Park; Tomasz Mozer - Prezes Zarządu, Pekao Bank Hipoteczny SA; Anna Oleksy - Dyrektor, Centrum Finansowania Nieruchomości Komercyjnych, Deutsche Bank PBC; Paweł Piasecki - Dyrektor Inwestycyjny, Landeskrone Sp. z o.o.; Michał Sternicki - Dyrektor Generalny, Aareal Bank AG oddział w Polsce; Joanna Tlak - Head of Treasury and Debt Finance, Polonia Property Funds; Monika Trytek - Dyrektor, Departament Finansowania Nieruchomości, Polski Bank Przedsiębiorczości SA.

Moderatorem dyskusji był Wojciech Pisz - Dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych, Cushman & Wakefield.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z SESJI Finansowanie nieruchomości komercyjnych.

W konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych Property Forum 2012, która odbyła się w dniach 18-19 września br. w Warszawie, wzięło udział ponad 1000 uczestników. Opinie o sektorze i perspektywach jego rozwoju przedstawiło ponad 70 prelegentów. Częścią spotkania była gala rozdania nagród Prime Property Prize 2012.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • karkos 2014-12-18 11:26:51
    Wolna okazja w Piasecznie, to nie hala, a bardziej biurowiec, ale z dużym potencjałem - jartom.com/nieruchomosci/index.php?szukaj=1&lang_id=15&rodzaj_tr=0&rodzaj_n=hale&rodzaj_h=&rodzaj_t=w&od=&do=&woj=0&numer=3117A&sse=0&x=50&y=12 O ile macie środki to warto zainwestować.
  • mader 2012-10-22 11:28:18
    Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce stał się bardzo perspektywiczny - możliwości są naprawdę duże, podobnie jak zawieranych jest wiele transakcji. Jeśli Jartom dalej będzie tak aktywny na rynku to możemy oczekiwać, że kolejny rok i kolejne miesiące będą dla branży tylko lepsze. Widzieliście jakie mają aktualnie okazje?

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA