PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fotorelacja z sesji Finansowanie nieruchomości komercyjnych na Property Forum 2012

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 wrz 2012 09:32

Fotorelacja z sesji Finansowanie nieruchomości komercyjnych na Property Forum 2012

Które projekty komercyjne i na jakich warunkach mają szansę na bankowe finansowanie; kierunki polityki kredytowej czy alternatywne źródła finansowania i koszt pieniądza w najbliższych latach - m.in. na te tematy dyskutowali uczestnicy sesji Finansowanie nieruchomości komercyjnych na Property Forum 2012.

REKLAMA

Udział w sesji wzięli: Bartłomiej Czuba - Wicedyrektor, Departament Finansowania Strukturalnego i Mezzanine, BRE Bank SA; Michał Koślacz - Członek Zarządu, Grupa Capital Park; Tomasz Mozer - Prezes Zarządu, Pekao Bank Hipoteczny SA; Anna Oleksy - Dyrektor, Centrum Finansowania Nieruchomości Komercyjnych, Deutsche Bank PBC; Paweł Piasecki - Dyrektor Inwestycyjny, Landeskrone Sp. z o.o.; Michał Sternicki - Dyrektor Generalny, Aareal Bank AG oddział w Polsce; Joanna Tlak - Head of Treasury and Debt Finance, Polonia Property Funds; Monika Trytek - Dyrektor, Departament Finansowania Nieruchomości, Polski Bank Przedsiębiorczości SA.

Moderatorem dyskusji był Wojciech Pisz - Dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych, Cushman & Wakefield.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z SESJI Finansowanie nieruchomości komercyjnych.

W konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych Property Forum 2012, która odbyła się w dniach 18-19 września br. w Warszawie, wzięło udział ponad 1000 uczestników. Opinie o sektorze i perspektywach jego rozwoju przedstawiło ponad 70 prelegentów. Częścią spotkania była gala rozdania nagród Prime Property Prize 2012.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • karkos 2014-12-18 11:26:51
    Wolna okazja w Piasecznie, to nie hala, a bardziej biurowiec, ale z dużym potencjałem - jartom.com/nieruchomosci/index.php?szukaj=1&lang_id=15&rodzaj_tr=0&rodzaj_n=hale&rodzaj_h=&rodzaj_t=w&od=&do=&woj=0&numer=3117A&sse=0&x=50&y=12 O ile macie środki to warto zainwestować.
  • mader 2012-10-22 11:28:18
    Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce stał się bardzo perspektywiczny - możliwości są naprawdę duże, podobnie jak zawieranych jest wiele transakcji. Jeśli Jartom dalej będzie tak aktywny na rynku to możemy oczekiwać, że kolejny rok i kolejne miesiące będą dla branży tylko lepsze. Widzieliście jakie mają aktualnie okazje?

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA