PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

III edycja Property Forum

  • Autor: propertynews.pl
  • 24 wrz 2013 07:54

III edycja Property Forum

Rozpoczyna się konferencja Property Forum 2013. Przez dwa dni w warszawskim hotelu Sheraton przedstawiciele branży nieruchomości komercyjnych będą dyskutować o przyszłości tego sektora gospodarki w Polsce. Już dziś w trakcie wieczornej gali poznamy także 9 laureatów konkursu Prime Property Prize, czyli najlepsze projekty deweloperskie minionego roku oraz osobowość roku Propertynews.pl.

REKLAMA

Uwaga uczestników sesji inauguracyjnej Property Forum skupi się na aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Prelegenci postarają się odnaleźć odpowiedź na pytanie: czy Polska utrzyma pozycję regionalnego lidera i jakie warunki muszą zostać spełnione, aby nasz kraj pozostał areną realizacji spektakularnych projektów i przyciągał kolejnych inwestorów.

W trakcie kolejnych sesji goście konferencji będą mogli posłuchać debaty o „polskiej specjalności" - branży, która przyciąga rzeszę zagranicznych inwestorów, tworzy tysiące miejsc pracy i zapewnia najemców na nowo powstające powierzchnie biurowe w stolicy i miastach regionalnych - sektorze BPO.

Równolegle toczyć się będzie dyskusja o perspektywach rozwoju handlu internetowego w naszym kraju i wyzwianiach, jakie stawia przed zarządcami i właścicielami centrów handlowych ehandel.

W trakcie dwóch ostatnich sesji omówiona zostanie atrakcyjność inwestycyjna miast i regionów Polski oraz ekonomiczne aspekty zrównoważonego budownictwa na rynku nieruchomości komercyjnych.

O godzinie 19.00 zapraszamy na uroczystą galę wręczenia nagród Prime Property Prize 2013!

Szczegółowy program konferencji Property Forum 2013 jest TUTAJ.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA