PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Lutowa sprzedaż detaliczna odzieży wzrosła o ponad 4 proc.

  • Autor: ISB
  • 26 mar 2012 11:21

Sprzedaż detaliczna w lutym 2011 r. wzrosła o 1,2 proc. w ujęciu miesięcznym i zwiększyła się o 13,7 proc. r/r - podał Główny Urząd Statystyczny. Sprzedaż w segmencie "włókno, odzież, obuwie" poszła w górę w tym czasie o 4,1 proc. (r/r).

REKLAMA

W styczniu 2012 r. sprzedaż detaliczna wzrosła o 14,3 proc. r/r (wobec wzrostu o 8,6 proc. r/r w grudniu).

W lutym w ujęciu rocznym br. najszybciej rosła sprzedaż (w cenach bieżących) w dziale: "pozostała sprzedaż w niewyspecjalizowanych sklepach" - o 33,9 proc. oraz "pojazdy samochodowe, motocykle, części" - o 23,6 proc., zaś spadek odnotowano jedynie w dziale "prasa, książki, pozostała sprzedaż w niewyspecjalizowanych sklepach" - o 4,8 proc.

Jedenastu ekonomistów, uwzględnionych w ankiecie agencji ISB, przewidywało, że sprzedaż detaliczna wzrosła w lutym o 10,4 proc. Rozbieżności w ich oczekiwaniach były bardzo znaczne i wahały się od 7,6 do 14,3 proc. przy średniej na poziomie 10,43 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA