PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Opłaty interchange powinny spaść do średniego poziomu w UE w 2017 roku

  • Autor: PAP
  • 13 mar 2012 16:19

Stawki opłat interchange powinny spaść do średniego poziomu krajowych opłat w UE w 2017 r - podał NBP w komunikacie po posiedzeniu Zespołu Roboczego ds. Opłaty Interchange przy Radzie ds. Systemu Płatniczego.

REKLAMA

"Narodowy Bank Polski przedstawił projekt raportu końcowego z prac Zespołu Roboczego ds. Opłaty Interchange wraz z załączonym projektem "Programu redukcji opłat kartowych w Polsce". Zasadniczym elementem Programu jest stopniowe obniżanie stawek opłaty interchange w Polsce w celu osiągnięcia poziomu średniego krajowych opłat w Unii Europejskiej w 2017 r." - napisano w komunikacie.

NBP podał w komunikacie, że członkowie zespołu zostali poproszeni o przedstawienie najpóźniej do dnia 16 marca 2012 r. swojego stanowiska wobec zaprezentowanej przez NBP wersji raportu końcowego.

"Członkowie zespołu upoważnili Przewodniczącego Zespołu do ustalenia ostatecznej wersji raportu po uwzględnieniu ewentualnych uwag, zgłoszonych przez Członków Zespołu, w terminie do dnia 22 marca 2012 r., po którym Członkowie Zespołu mogliby zgłosić albo bezwarunkową akceptację, albo zdanie odrębne do dnia 23 marca 2012 r." - napisano.

Raport zostanie przedstawiony Radzie ds. Systemu Płatniczego na jej posiedzeniu w dniu 30 marca 2012 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA