PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

W której firmie pożyczkowej dostanę pożyczkę na kartę przedpłaconą?

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Chwilowo.pl
  • 13 mar 2017 11:10

W której firmie pożyczkowej dostanę pożyczkę na kartę przedpłaconą?

Czym są pożyczki na kartę przedpłaconą? Kto szczególnie ucieszy się z takiego sposób finansowania? W której firmie pożyczkowej dostanę pożyczkę na kartę pre-paid? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, koniecznie przeczytaj nasze podpowiedzi.

REKLAMA

Pożyczka na kartę przedpłaconą to alternatywa dla tradycyjnych pożyczek pozabankowych. Zaciągając pożyczkę na kartę pre-paid, dostaniesz od pożyczkodawcy kartę płatniczą, zasiloną środkami z pożyczki. Taką kartą będziesz mógł zapłacić w sklepach stacjonarnych i sklepach online. Z powodzeniem wypłacisz także środki z bankomatu.

Pożyczka pre-paid niczym telefon na kartę

Sposób działania takiej karty można porównać do sposobu działania telefonu komórkowego na kartę. Kiedy chcesz z niego skorzystać, zasilasz konto odpowiednią kwotą. Kwotę możesz przeznaczyć na telefony, SMS-y czy połączenie z internetem. Kiedy środki się skończą, wykonywanie połączeń stanie się niemożliwe.

Kiedy zaciągniesz pożyczkę pre-paid, pożyczkodawca zasili kartę kwotą, o którą wnioskowałeś. Pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel - zakup środków spożywczych, odzieży, lekarstw, spłatę długów czy naprawę samochodu. Kiedy wykorzystasz środki, korzystanie z karty nie będzie możliwe. Chyba, że zdecydujesz się na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania...

Karta pre-paid a karta do rachunku bankowego

Karta przedpłacona wygląda dokładnie tak, jak karta do rachunku bankowego, której używasz na co dzień.

Nie jest jednak powiązana z Twoim kontem bankowym. Do karty przedpłaconej przyporządkowany jest jedynie rachunek techniczny, na który pożyczkodawca wypłaci pożyczkę i tym samy zasili kartę. Oznacza to, że pieniądze z pożyczki nie trafiają na Twoje konto osobiste, a aby pożyczyć środki nie jest ono potrzebne.

Karta przedpłaona - pożyczka bez konta bankowego

Pożyczka na kartę pre-paid daje możliwość pożyczenia pieniędzy osobom, które nie posiadają rachunku bankowego lub ich konto zostało zajęte, przez komornika.

Obecnie takie osoby mogą wnioskować o pożyczkę jedynie w oddziale firmy pożyczkowej, co jest nie tylko droższe, ale również zdecydowanie bardziej czasochłonne od pożyczenia pieniędzy przez internet.

Pożyczka pre-paid będzie więc dla nich realnym wsparciem w przypadku nieplanowanych wydatków, a nierzadko umożliwi bezbolesne dotrwanie do symbolicznego „pierwszego”.

Dokąd po pożyczkę na kartę pre-paid

Obecnie żaden z polskich pożyczkodawców nie oferuje pożyczek na kartę pre-paid. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niebawem takie chwilówki pojawią się na polskim rynku.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że taka forma finansowania jest już doskonale znana i lubiana za granicą. Więcej o pożyczkach na karty przedpłacone przeczytasz tutaj.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA