PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

20-proc. wzrost przychodów hotelu BW Felix

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 kwi 2012 08:28

Zlokalizowany na warszawskiej Pradze trzygwiazdkowy BW Hotel Felix po roku od włączenia do międzynarodowej sieci Best Western może się pochwalić wzrostem przychodów prawie o 20 proc. w porównaniu do roku 2010 r., kiedy jeszcze nie działał pod znaną marką.

REKLAMA

Mija rok od czasu, gdy obiekt należący do Grupy Kapitałowej PUHIT, został włączony do największej sieci hoteli na świecie - Best Western. W ciągu ostatnich lat został on poddany procesowi gruntownej renowacji i modernizacji, w który zainwestowano ponad 12 mln zł.

Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy BW Hotel Felix odwiedziło ponad 57 tys. gości, a 33 proc. tej liczby stanowiły rezerwacje zagraniczne.

- Współpraca z Best Western pozwala nam na konsekwentne realizowanie wytyczonych celów rozwoju. Modernizując Hotel Felix chcieliśmy stworzyć doskonałe miejsce dla ludzi biznesu, a także zainteresować naszą ofertą zagranicznych klientów. Rok działalności pod skrzydłami Best Western przyniósł nam nie tylko wzrost w liczbie rezerwacji, ale także oczekiwane zmiany w jej strukturze - mówi Andrzej Wójcik, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i rozwoju PUHIT S.A.

Hotel już teraz może pochwalić się sporą liczbą rezerwacji na Euro 2012. - Widzimy olbrzymie zainteresowanie turystów z Rosji, w drugiej kolejności plasują się Niemcy oraz Grecy. Z myślą o wszystkich kibicach przygotowaliśmy specjalne udogodnienia - wskazuje Wiesława Dębska, dyrektor hotelu.

- Cieszymy się, że możemy brać udział w rozwoju Best Western na polskim rynku. Obecnie PUHIT S.A. jest operatorem aż trzech hoteli działających w ramach sieci (Best Western - Propertynews.pl), oprócz BW Felix w naszym portfolio znajdują się jeszcze hotel BW Portos oraz BW Kraków Old Town - podsumowuje Andrzej Wójcik.

- Nasza współpraca ze spółką PUHIT układa się wzorowo. Jest to obecnie nasz kluczowy partner w Polsce. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję rozszerzyć zakres współpracy o nowe obiekty trzy i czterogwiazdkowe - podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży Best Western na Polskę.

Obecnie pod szyldem Best Western działa w Polsce 12 hoteli. Best Western to największa sieć hoteli na świecie, założona w 1946 roku - należy do niej ponad 4 tys. hoteli w ponad 80 krajach na całym świecie przyjmujących łącznie ponad 400 tys. gości każdego dnia. Wszystkie hotele są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. To, co łączy obiekty działające w sieci, to jakość i standard obsługi klientów oraz programy sprzedażowo - marketingowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA