PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

AccorHotels zaprasza bohaterów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 21 lis 2017 12:31

AccorHotels zaprasza bohaterów fot. mat. prasowe

W 23 hotelach w Polsce i Europie Wschodniej uhonorowano osoby wnoszące wkład do życia lokalnych wspólnot. Witamy bohaterów!

REKLAMA

W listopadzie AccorHotels gościł bohaterów dnia codziennego – mężczyzn i kobiety pracujących w zawodach takich jak strażacy, pielęgniarki, nauczyciele i rzemieślnicy, a także osoby prowadzące małe firmy i mieszkańców, którzy każdego dnia pracują na rzecz lokalnych społeczności, zapraszając te osoby do blisko 2 tys. obiektów na całym świecie, w tym do 23 hoteli w Polsce i Europie Wschodniej.

Te ogólnoświatowe obchody są dla grupy oraz ponad 250 tys. pracowników AccorHotels okazją do podziękowania osobom, które z zaangażowaniem służą swoim społecznościom, poprzez spędzenie wspólnie czasu podczas śniadania, grilla, na koncercie itp. lub poprzez zaproszenie tych osób na nocleg jako gości honorowych. Dla pracowników hoteli jest to okazja do zaprezentowania swoich obiektów, które są głęboko zakorzenione w życiu lokalnych społeczności, a także do zachęcenia mieszkańców do częstszego odwiedzania hoteli bez konieczności rezerwowania noclegu.

Światowe obchody Pięćdziesięciolecia AccorHotels w liczbach to: 90 tys. gości, 6,650 bezpłatnych noclegów, 1 tys. brunchów, 450 imprez koktajlowych, 240 koncertów i imprez rozrywkowych.

Hotel to znacznie więcej niż miejsce noclegu - to miejsce, gdzie toczy się prawdziwe życie i odbywają spotkania dla jak największej liczby osób. Dlatego też z okazji swojego pięćdziesięciolecia AccorHotels uruchamia AccorLocal.

Dzięki tej aplikacji osoby mieszkające w pobliżu hoteli należących do grupy AccorHotels mogą cieszyć się całodobowym dostępem do usług lokalnych rzemieślników i firm w hotelach, począwszy od kwiaciarni, poprzez piekarnię, aż po usługi pralni chemicznej czy usługi kurierskie. Z drugiej strony hotele będą miały możliwość oferowania pewnych usług klientom niebędącym gośćmi hotelowymi (takich jak zabiegi SPA, basen, ćwiczenie jogi, coworking, śniadania na wynos itp.). AccorLocal jest obecnie dostępny w ponad 250 hotelach we Francji. W roku 2018 zostanie wprowadzony w całej Europie, a następnie na całym świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA