PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Alterco kupi hotel w Ciechocinku

  • Autor: ISB
  • 20 maj 2011 10:07

Spółka deweloperska Alterco podpisała z Progres Marbella sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dwie przedwstępne umowy nabycia nieruchomości za łączną kwotę 40 mln zł. Jedna z nich to hotel w Ciechocinku.

REKLAMA

Zakup nieruchomości zostanie sfinansowany ze środków własnych spółki.

Przedmiotem pierwszej z umów, jest nabycie - w terminie nie później niż 4 miesiące od 20 sierpnia 2012 r. - prawa własności nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 6 tys. m.kw. wraz z naniesieniami budowlanymi, położonej w Warszawie, w dzielnicy Włochy, za cenę 15 mln zł plus podatek VAT.

Przedmiotem drugiej umowy, jest nabycie - w terminie nie wcześniej niż 4 miesiące od 20 maja 2012 r. i nie później niż 4 miesiące od dnia 20 sierpnia 2012 r. - prawa użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu o powierzchni 4 tys. m2, położonej w Ciechocinku, zabudowanej budynkiem hotelowym, za cenę 25 mln zł, powiększoną o podatek VAT, po spełnieniu wszystkich warunków, które są zastrzeżone są na korzyść kupującego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA