PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Aparthotele w Warszawie i Szczecinie na celowniku dewelopera

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 lis 2016 15:50

Aparthotele w Warszawie i Szczecinie na celowniku dewelopera Aparthotel Jerozolimskie Invest, J.W. Construction Holding (mat.pras.)

J.W. Construction przygotowuje się do budowy ponad 44 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej. Inwestycje będą w dużej mierze częścią projektów mieszkaniowych.

REKLAMA

J.W. Construction Holding S.A. stara się o pozwolenia na budowę nowych inwestycji. Ich realizacja powinna rozpocząć się w 2017 roku.

- W IV kwartale planujemy m.in. rozpocząć budowę osiedla Bliska Wola etap E w Warszawie łącznie na 779 lokali i ponad 10,500 powierzchni aparthotelowo-komercyjnej (w październiku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę) oraz uzyskać zamienne pozwolenie na budowę Hanzy Tower w Szczecinie na 479 mieszkań i ponad 11,1 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej. Z budową szczecińskiej inwestycji planujemy ruszyć już na przełomie 2016 i 2017 roku - zapowiada komentuje Małgorzata Szwarc-Sroka, członek rady nadzorczej J.W. Construction Holding nadzorujący Pion Ekonomiczny i Biuro Relacji Inwestorskich.

J.W. Construction ma w przygotowaniu także etap D inwestycji Bliska Wola na ponad 900 lokali mieszkalnych oraz prawie 14,5 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA