PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

B&B Hotels Polska dołącza do IGHP

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sie 2012 11:37

B&B Hotels Polska dołącza do IGHP

Sieć B&B Hotel Polska dołączyła do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Zdaniem przedstawicieli sieci to kolejny krok w budowaniu rozpoznawalności firmy w kraju.

REKLAMA

Dołączenie do IGHP umożliwi sieci aktywne uczestniczenie w tworzeniu i opiniowaniu regulacji prawnych odnoszących się do funkcjonowania całego sektora hotelarskiego.

- Przynależność do Izby to przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń oraz udziału w kształtowaniu lokalnego hotelarstwa. Cieszymy się, że jesteśmy jej pełnoprawnymi członkami i mamy nadzieję, że nasze międzynarodowe know-how będzie dużym wsparciem dla działań na rzecz rozwoju rynku hotelarskiego w Polsce - mówi Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zrzesza obecnie 120 hoteli. Jej cele statusowe to m.in. działalność promocyjna na rzecz członków, organizacja spotkań integracyjnych dla branży czy też certyfikowanie produktów oraz usług.

IGHP współpracuje również z Konfederacją HOTREC, co pozwala jej na bieżące monitorowanie prawa Unii Europejskiej i jego skutków dla branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce. Jednym z ostatnich przedsięwzięć Izby jest powołanie Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, która podejmuje działania na rzecz obniżenia opłat związanych z akceptacją kart płatniczych.

Cieszymy się z przystąpienia do naszej Izby B&B Hotels - dynamicznie rozwijającej się w Europie sieci, która dostrzegła duże szanse rozwoju w Polsce - mówi Krzysztof Wojtkiewicz, Sekretarz Generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA