PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

B&B podpisuje umowę na refinansowanie hotelu B&B Warszawa-Okęcie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 gru 2012 11:03

B&B podpisuje umowę na refinansowanie hotelu B&B Warszawa-Okęcie

Spółka B&B podpisała umowę z firmą BRE Leasing na refinansowanie hotelu B&B Warszawa-Okęcie. Przedmiotem zawartej umowy jest sprzedaż oraz leasing zwrotny obiektu. Środki pozyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na kolejne inwestycje sieci w Polsce.

REKLAMA

B&B kontynuuje proces rozwoju na polskim rynku. Zawarta transakcja pozwoli na jego przyspieszenie.

- Poszukiwaliśmy sprawdzonych i bezpiecznych sposobów, które umożliwią nam przyspieszenie realizacji kolejnych projektów inwestycyjnych w Polsce. Decyzję o wykorzystaniu transakcji refinansowania podjęliśmy po szczegółowej analizie sytuacji ekonomicznej - mówi Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska. - Możliwość współpracy z tak doświadczonym przedstawicielem firm leasingowych w Polsce jak BRE Leasing ma dla nas ogromne znaczenie. Mamy nadzieję, że to początek dalszej współpracy - podsumowuje.

- Cieszymy się, że możemy współpracować z tak renomowaną grupą hotelarską jak B&B, a transakcja leasingu pierwszego hotelu tej marki w Polsce jest dla nas szczególnie cenna. Trzymamy kciuki za dalszą ekspansję B&B w Polsce, mamy nadzieję, że we współpracy z BRE Leasing - mówi Agnieszka Kaczyńska, dyrektor Pionu Nieruchomości i Inwestycji Strukturyzowanych w BRE Leasing Sp. z o.o.

Już w przyszłym roku sieć otworzy kolejny hotel we Wrocławiu (przy ul. P. Skargi), a w 2014 r. pod marką B&B zacznie działać hotel w Łodzi (przy Al. Kościuszki). Oba hotele będą zlokalizowane w samych sercach miast.

W związku z szeroko zakrojonymi planami inwestycyjnymi, spółka ciągle poszukuje solidnych partnerów finansowych i jest otwarta na różnego typu współpracę. W najbliższych latach B&B planuje otworzyć swoje obiekty w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie oraz Warszawie, dlatego jest szczególnie zainteresowana ofertami gruntów zlokalizowanych w centrach tych miast.

Spółką macierzystą B&B Polska jest Groupe B&B Hôtels, trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji. Powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych-ekonomicznych. Sieć posiada obecnie ponad 250 hoteli we Francji i Niemczech, osiem we Włoszech, dwa w Polsce oraz jeden w Portugalii. Łącznie dysponują one ponad 18 tysiącami pokoi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA