PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Będzie remont w hotelach Le Meridien Bristol i Sheraton

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 kwi 2011 14:24

Będzie remont w hotelach Le Meridien Bristol i Sheraton

Korporacja hotelarska Starwood konsekwentnie modernizuje swoje hotele w Polsce. W tym roku chce przeprowadzić kolejne prace remontowe m.in. w warszawskich hotelach Le Meridien Bristol i Sheraton. Na podniesienie jakości usług planuje wydać 10-12 mln zł.

REKLAMA

- Dalej będziemy inwestować w modernizację i podnoszenie jakości bazy hotelowej i kontynuować to, co rozpoczęliśmy w 2009 roku. Na ten cel chcemy w tym roku przeznaczyć 10-12 mln zł. Będą to inwestycje skoncentrowane na istniejących już hotelach - zapowiada Thomas Schoen, dyrektor generalny Starwood Hotels & Resorts, zarządzającej w Polsce hotelami Sheraton, Westin i Le Meridien Bristol.

Jak dodaje, większość tej sumy zostanie przeznaczona na renowację hoteli Bristol i Sheraton w Warszawie. - Przeprowadzimy tam remont pokoi i sal bankietowych - wyjaśnia.

Firma chce też zwiększyć liczbę dodatkowych, letnich atrakcji w hotelu Sheraton w Sopocie.

W ostatnich latach Starwood wydał 27 mln zł na podniesienie jakości usług w swoich sześciu hotelach. Firma wykorzystała kryzys na przeprowadzenie prac remontowych. - To był dobry czas na remonty, bo obłożenie było niższe. W hotelu Sheraton w Warszawie odnowiliśmy piętro klubowe, bar SomePlace Else, lobby oraz pokoje. Zmodernizowaliśmy również część pokoi w hotelu Bristol w Warszawie, a w Sheratonie w Sopocie uruchomiliśmy spa i centrum konferencyjne. Dzięki temu dziś jesteśmy jeszcze bardziej konkurencyjni - mówi Shoen.

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że po kryzysie zawsze przychodzi odwilż. Wszystko, co zrobiliśmy dla klientów w 2009 roku, odwróciło się w pozytywny trend w 2010 roku - podsumowuje.

Starwood prowadzi w Polsce sześć hoteli, z czego cztery to obiekty marki Sheraton (Sopot, Kraków, Poznań, Warszawa). Pozostałe to warszawskie hotele Westin oraz Le Meridien Bristol. Wszystkie mają pięć gwiazdek.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA