PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Best Western: plan rozwoju na bieżący rok zrealizowany. Możliwe kolejne umowy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 paź 2011 20:56

Best Western prowadzi rozmowy z nowymi hotelami w sprawie przyłączenia ich do swojej sieci. Jak poinformowała korporacja, najbardziej obiecującymi "kandydatami" są obiekty posiadające rokujący na przyszłość biznesplan i odpowiednią lokalizację.

REKLAMA

- Wciąż rozwijamy sieć Best Western w Polsce. Naszym celem było osiągnięcie liczby 10 hoteli należących do sieci do końca 2011 roku - mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę.

Obecnie tyle właśnie obiektów liczy w naszym kraju ta sieć. Najnowszy hotel przyłączony do Best Western to Best Western Hotel Gorzów Wielkopolski. Pozostałe mieszczą się w Warszawie, Białymstoku, Białowieży, Katowicach, Krakowie, Osjakowie (przy trasie krajowej nr 8), we Wrocławiu oraz w Rzeszowie.

Umowy z Best Western są sporządzane na co najmniej 2 lata. Opłata członkowska oparta jest o takie wytyczne, jak wysokość stałych obrotów czy koszty operacyjne.

Best Western nie wynajmuje, ani nie kupuje nieruchomości. Nie jest również spółką zarządzającą. Przystępując do sieci Best Western, hotel jest promowany pod marką Best Western zarówno na stronie internetowej tej firmy, jak i w głównych kanałach GDS (Amadeus, Galileo, Sabre, Worldspan) oraz portalach internetowych związanych z podróżami służbowymi.

Od lutego 2011 r. właściciele hoteli rozważający członkostwo w Best Western mogą wybrać, do której z marek Best Western chcą przystąpić: Best Western, Best Western Plus lub Best Western Premier. Marki te różnią się poziomem usług i listą minimalnych wymogów, jakie muszą spełnić należące do nich hotele.

Sieć hoteli Best Western została założona w 1946r. przez hotelarza M.K. Guertina. Jego pomysł polegał na połączeniu niezależnych hoteli w jedną organizację i zapewnieniu im wsparcia w sprzedaży i marketingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA