PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Best Western pozytywnie wyróżniona

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 lip 2017 10:52

Best Western pozytywnie wyróżniona Best Western

Best Western Hotels & Resorts ogłosiła liczbę 1956 obiektów zrzeszonych w sieci, które otrzymały tegoroczne wyróżnienie TripAdvisorCertificate of Excellence, osiągając tym samym najwyższy poziom satysfakcji gości w historii marki.

REKLAMA

Wyróżnienie od siedmiu lat przyznawane jest obiektom, które w portalu TripAdvisor nieustannie zdobywają wyjątkowo pozytywne opinie podróżujących. Aż 54 proc. tegorocznych certyfikatów zostało przyznane hotelom Best Western.

Od 2013 roku liczba zrzeszonych w ramach marek należących do Best Western hoteli, które uzyskały wyróżnienie, wzrosła o 46 procent. Ze 1956 obiektów wyróżnionych certyfikatem, 1288 znajduje się w Ameryce Północnej - w tym 1148 w Stanach Zjednoczonych, a 140 w Kanadzie. W sumie, 64 proc. hoteli sieci w Ameryce Północnej otrzymało TripAdvisor Certificate of Excellence. Co więcej, ponad 40 proc. z tegorocznych laureatów wyróżniono już trzeci rok z rzędu.

- Certyfikat jakości przyznawany przez TripAdvisor to wspaniałe wyróżnienie i jesteśmy podekscytowani, że tak wiele z naszych hoteli ponownie osiągnęło ten sukces – powiedziała Dorothy Dowling, Senior Vice President oraz Chief Marketing Officer w Best Western Hotels & Resorts. – Sieć słucha głosu klientów, aby ulepszać dla nich oferty marek. Zadowolenie gości ma dla więc nas priorytetowe znaczenie, a poziom uznania wg wiodącej platformy ocen klienckich jest prawdziwym potwierdzeniem naszego skoncentrowanego na gościach podejścia – dodała Dowling.

Certyfikat przyznawany jest na podstawie jakości, liczby i aktualności recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Aby się zakwalifikować, firmy muszą utrzymać wynik w ogólnym rankingu na poziomie co najmniej czterech z pięciu poziomów, otrzymać wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej 12 miesięcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA