PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Best Western wprowadza do Polski nową markę hoteli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 kwi 2012 13:46

Best Western wprowadza do Polski nową markę hoteli

Sieć Best Western wprowadza do Polski nieobecną dotąd w naszym kraju markę Best Western Plus. - W tym roku powinien zostać uruchomiony pierwszy hotel z tym brandem, a w pierwszym kwartale 2013 r. chcemy mieć ich już trzy - mówi Gheorghe Marian Cristescu, regionalny dyrektor sprzedaży na Polskę, Best Western. - Firma będzie też rozwijać w naszym kraju sieć hoteli wellness & spa, do której ma zostać dołączonych kilka obiektów - dodaje.

REKLAMA

Do końca roku Best Western planuje przyłączyć do swojej sieci osiem hoteli. Dwa z nich powinny zostać otwarte w maju, w lipcu ruszy obiekt w Łebie. Jak mówi Gheorghe Marian Cristescu, sieć prowadzi obecnie dość zaawansowane rozmowy dotyczące kilkunastu projektów, m.in. w mniejszych miastach. Hotele Best Western znaczną działac w tym roku m.in. w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Best Western nie wynajmuje ani nie kupuje nieruchomości, nie jest również spółką zarządzającą. Dołącza do swojej organizacji hotele posiadające rokujący na przyszłość biznesplan i odpowiednią lokalizację oraz wykazujące zainteresowanie współpracą w ramach międzynarodowej sieci hotelowej. Umowy z Best Western są sporządzane na co najmniej dwa lata, a opłata członkowska oparta jest o takie wytyczne, jak wysokość stałych obrotów czy koszty operacyjne.

Hotele Best Western liczą od 15 do 450 pokoi (wyjątek stanowi Hotel Best Western Vega w Moskwie, który liczy 966 pokoi).

Obecnie do międzynarodowej sieci Best Western należy w Polsce 12 hoteli trzy- i czterogwiazdkowych. Są zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Białowieży, Białymstoku i w Osjakowie.

Na świecie sieć obejmuje 4000 obiektów segmentu mid-scale (średni z pełnym serwisem).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA