PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Biznes polubił hotele przy lotniskach

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 paź 2016 12:36

Biznes polubił hotele przy lotniskach Hilton Garden Inn Kraków Airport

Spotkania biznesowe zyskują  hoteli lotniskowych staje się organizacja spotkań biznesowych.Tego typu obiekty pozwalają firmom ograniczyć wydatki na logistykę, dodatkowo hotele lotniskowe przeważnie mają niższe ceny niż te o podobnym standardzie usytuowane w centrach miast.

REKLAMA

W przypadku kilkudniowych konferencji połączonych z integracją pracowniczą doskonale sprawdzają się biznesowe obiekty w historycznych częściach miast lub położone z dala od cywilizacji zielone enklawy. Jeśli jednak czas i budżet jest ograniczony, dobra alternatywą są hotele lotniskowe. – Znajdujemy się w odległości 40 metrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Airport, tuż przy wyjeździe na obwodnicę miasta, a podróż nowoczesną kolejką podmiejską do Dworca Głównego w Krakowie, zajmuje nieco ponad kwadrans – mówi Aleksandra Łobacz, Conference Sales Specialist w Hilton Garden Inn Kraków Airport.  – Dzięki temu uczestnicy wydarzenia unikają zakorkowanych ulic centrum, remontów drogowych, czy problemów z zaparkowaniem auta – dodaje.

Międzynarodowe towarzystwo

Hotele lotniskowe to także świetne rozwiązanie dla organizacji imprez o charakterze międzynarodowym ze względu na brak problemów logistycznych z przetransportowaniem uczestników z lotniska na miejsc wydarzenia. Co z brakiem rozrywek w okolicy? Warto  podkreślić, że organizacja eventu w hotelu lotniskowym wcale nie wyklucza aktywności w postaci zwiedzania, czy dostępności centrów rozrywkowych i handlowych. Zwłaszcza w Polsce, gdzie odległości centrów miast od lotnisk nie są znaczne. Większość hoteli oferuje usługi typu shuttle bus, by zapewnić uczestnikom możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy obiektami o dowolnych porach bez wydłużonego czasu oczekiwania.

 Parking

Zaparkowanie samochodu w centrum większości dużych miast w godzinach szczytu jest praktycznie niemożliwe, a przy tym bardzo kosztowne. Hotele, które korzystają z infrastruktury portów lotniczych udostępniają swoim gościom wielkopowierzchniowe kryte parkingi, które mogą pomieścić nawet kilka tysięcy samochodów. Dla przykładu balicki Hilton korzysta z wielopoziomowego parkingu Kraków Airport, który może pomieścić 1240 samochodów, a cena zaparkowania auta to 24 zł za dobę. To daję sporą przewagę nad hotelami położonymi w centrum, które średnio na konferencję udostępniają jedynie około 15 – 20 miejsc postojowych.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA