PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Booking.com chwali sieć Qubus Hotel

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sty 2014 10:39

11 obiektów sieci Qubus Hotel znalazło się wśród najlepiej ocenianych hoteli, ze średnią ocen powyżej 8pkt. Booking.com, jeden z największych na świecie portali rezerwacyjnych, podsumował średnią ocen poszczególnych hoteli za rok 2013r.

REKLAMA

Co roku portal rezerwacyjny Booking.com przygotowuje ranking najlepiej ocenianych przez gości hoteli. Serwis dostępny jest w 41. językach i umożliwia wyszukanie i rezerwację noclegu w ponad 250 tys. hoteli w 178 krajach. W 2013 r. użytkownicy serwisu ocenili bardzo wysoko (ponad 8pkt.) aż 11 obiektów Qubus Hotel.

- Cieszymy się, że goście hotelowi są zadowoleni z naszych usług. Jest to dla nas sygnał, że zarówno ceny pobytów, jak też wysoki standard w hotelu spotykają się z ich uznaniem. Opinie te są dla nas ważne także w kreowaniu naszej strategii rozwoju i przy tworzeniu nowych produktów turystycznych - mówi Michał Świgost dyrektor sprzedaży i marketingu w sieci Qubus Hotel.

W związku z tym Qubus prowadzi wielokanałowo działania w obszarze opinii zwrotnej od gości. Monitoruje pod tym względem zarówno portale rezerwacyjne, informacje na serwisach społecznościowych, jak też referencje i reklamacje od gości. - Wprowadziliśmy też odpowiednie standardy w obszarze odpowiedzi na takie opinie. Dodatkowo od początku funkcjonowania sieci prowadzimy zewnętrzne audyty jakości, oparte ma metodyce badań Secret Guest. Dzięki zebranym informacjom możemy podjąć zarówno działania prewencyjne, jak też wprowadzić odpowiednie zmiany w ofertach - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA