PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Budowa Hotelu przy Rusałce w Szczecinie nadal z poślizgiem

  • Autor: Onet.pl
  • 03 sty 2014 15:51

Do końca 2013 roku przy ul. Sło­wac­kie­go w Szczecinie miał powstać eks­klu­zyw­ny hotel z łaź­nią tu­rec­ką, SPA, re­stau­ra­cja­mi i pla­cem zabaw. Inwestor przesuwa jednak termin rozpoczęcia budowy przynajmniej o rok - podaje Onet.pl.

REKLAMA

Obiekt miał powstać na miejscu nieistniejącej już restauracji w Parku Ka­spro­wi­cza w Szczecinie. Nowy właściciel zobowiązał się do zakończenia inwestycji do końca 2013 roku, a w razie niedotrzymania terminu do zapłacenia kary w wysokości 250 tys. zł. 

Jak wyjaśnia inwestor - Kha­led Chekh, w realizacji planów przeszkadzają problemy techniczne. Teren, na którym ma powstać hotel wymaga zaktualizowania map i korektę projektu. Nie tylko opóźnia to budowę, ale może mieć wpływ na zwiększenie kosztów.

Dzięki nowej umowie, zawartej z urzędem mia­sta, ter­min ukończenia prac zo­stał prze­su­nię­ty o rok, choć nie jest to data osta­tecz­na. Inwestor nie zapła­ci też kary za nie­do­trzy­ma­nie ter­mi­nu bu­do­wy, bo jego prze­su­nię­cie nie wy­ni­kało z jego winy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA