PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Campanile sięga po trzecią gwiazdkę - poznaj nową strategię hotelarskiej sieci

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 gru 2013 13:53

Polska jest pilotażowym krajem we wdrożeniu nowej strategii dwugwiazdkowej, francuskiej sieci hotelarskiej Campanile, rozwijanej przez Louvre Hotels Group (LHG). Jak mówi w rozmowie z Propertynews.pl Tomasz Szyszka, dyrektor ds. sprzedaży na Polskę i Litwę LHG, obiekty zostaną zmodernizowane, zyskają wyższy standard i mają być kategoryzowane na trzy gwiazdki.

REKLAMA

Nowa strategia nie oznacza rezygnacji z segmentu obiektów budżetowych, w którym do tej pory działała sieć Campanile. - Widzimy duże zapotrzebowanie w Polsce na hotele budżetowe. Hotele Campanile pozostaną takimi obiektami, ale pójdziemy w kierunku wzbogacenia oferty i wartości dodanej. To ogólnoświatowa strategia Grupy, dotycząca nie tylko Polski - tłumaczy Tomasz Szyszka

Campanile w Polsce to sieć dziesięciu hoteli. - Po otwarciu hoteli we Wrocławiu i w Bydgoszczy przystąpiliśmy do modernizacji Campanile w Warszawie. Celem remontu jest podniesienie kategoryzacji do trzech gwiazdek - mówi Tomasz Szyszka. 

Jak dodaje, następnie do remontu zostaną przeznaczone hotele w Krakowie oraz Campanile Stare Miasto we Wrocławiu. - W latach 2015-2017 będziemy modernizować pozostałe obiekty - podsumowuje Tomasz Szyszka.

W wyniku prac pokoje zyskają m.in. nowe łóżka. Zostaną odnowione łazienki, w których goście będą mieli do wyboru prysznic bądź wannę.  

W pierwszym roku wdrażania strategii firma nie planuje rewolucji w polityce cenowej, ale - jak mówi Szyszka - ceny na pewno ulegną zmianie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA