PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ciemne chmury nad ekskluzywnym hotelem w Pałacu Goetzów

  • Autor: radiokrakow.pl
  • 28 paź 2016 09:10

Ciemne chmury nad ekskluzywnym hotelem w Pałacu Goetzów fot. Fotolia

Właściciel Pałacu Goetzów w Brzesku musi zwrócić dotację z Unii Europejskiej. Hotel ciągle nie działa - informuje radiokrakow.pl.

REKLAMA

Po kilku latach opóźnienia w otwarciu ekskluzywnego hotelu z piwnymi kąpielami, właściciel Pałacu Goetzów w Brzesku został wezwany przez Urząd Marszałkowski do zwrotu 2 milionów 700 tysięcy złotych. Z kolejnych 580 tysięcy złotych zrezygnował sam. Zbigniew Urban tłumaczy się mnóstwem nieprzewidzianych prac. Zapewnia jednak w rozmowie z Radiem Kraków, że ewentualny zwrot dotacji nie przeszkodzi w dokończeniu prac, które pochłonęły już prawie 70 milionów złotych.

W latach swojej świetności Pałac Goetzów, o powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych, miał 254 pokoje i sale wypełnione stylowymi meblami, portretami, rzeźbami, bronią oraz trofeami myśliwskimi. Park otaczający pałac miał 40 ha, były tam lasy i ogrody obsadzone egzotycznymi drzewami. Obecnie park ma 17 ha.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Christie + Co Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA