PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Comfort Express inwestuje w system flotowy. Ma usprawnić obsługę i pomóc w zdobyciu hoteli

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 lis 2011 13:40

W I kwartale 2012 roku spółka ComfortExpress SA uruchomi w swoich hotelach i restauracjach system informatyczny ComfortSoft. To pomysł na usprawnienie obsługi gości, ale także na włączenie do sieci nowych hoteli i przyciągnięcie kolejnych klientów flotowych.

REKLAMA

- Powstanie sieci hoteli i restauracji ComfortExpress od zawsze było powiązane z pomysłem stworzenia autorskich systemów: rezerwacyjnego i flotowego. Wspólnie tworzą one rewolucyjny produkt dla rynku, zdolny uprościć życie zarówno pracownikom odbywającym delegacje krajowe, jak i osobom zarządzającym ich finansami. Po wielomiesięcznych testach, system zostanie uruchomiony w pierwszym kwartale 2012 roku - poinformowali na konferencji przedstawiciele sieci.

Władze sieci liczą, że nowy system zachęci do współpracy kolejne hotele. - Hotele, które zechcą się z nami związać umowami franczyzowymi, otrzymają teraz dostęp do systemu, a także potrzebny sprzęt. Na razie nie będziemy pobierać opłat z tym związanych i podwyższać opłat franczyzowych - mówi Maciej Koblak, dyrektor ds. rozwoju sieci i inwestycji w spółce Comfort Express.

System flotowy został stworzony z myślą o korporacjach oraz pracownikach generujących co miesiąc setki faktur podczas odbywanych delegacji krajowych. Osoba posługująca się kartą flotową ComfortExpress będzie dokonywać bezgotówkowych rozliczeń za usługi noclegowe i gastronomiczne w obrębie sieci. Administrator zarządzający kontami po stronie klienta będzie miał pełną kontrolę nad wydatkami zatrudnionych, mając jednocześnie możliwość dowolnego dysponowania ich środkami oraz przyznanymi limitami kwotowymi.

ComfortExpress SA działa na polskim rynku od 2005 roku. Posiada 13 obiektów noclegowych i 7 gastronomicznych. Jest pierwszą siecią hoteli i restauracji w Polsce, funkcjonującą na zasadach systemu franczyzowego w segmencie ekonomicznym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA