PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Czterogwiazdkowy hotel otwarty w Elblągu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2013 16:11

Czterogwiazdkowy hotel otwarty w Elblągu

30 stycznia br. oficjalnie otwarto, po relokacji, czterogwiazdkowy Hotel Młyn Aqua SPA Biblioteka w Elblągu, czyli drugi obiekt przy funkcjonującym od 2003 roku w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego.

REKLAMA

W 2009 roku wydano pozwolenie na relokację budynku szkoły z końca XIX w. z elbląskiej starówki w sąsiedztwo Hotelu Młyn. Przeniesiony „cegła po cegle" zabytkowy budynek zaadaptowano do potrzeb hotelarsko - konferencyjno - rekreacyjnych.

Głównym projektantem i koordynatorem projektów branżowych była elbląska pracownia architektoniczna Atelier Hoffmann, realizując wytyczne Inwestora, który w latach 1996-2003 zrekonstruował na Hotel Młyn.

Teraz kompleks Hotel Młyn Aqua SPA oraz Hotel Młyn Aqua SPA Biblioteka oferują 20 pokoi w standardzie czterogwiazdkowym, 28 pokoi w standardzie trzygwiazdkowym, Aqua SPA z basenem, saunami i jacuzzi, restaurację i centrum konferencyjno - bankietowe z 4 salami dla 15-170 osób.

Oba budynki hotelowe połączone są podziemnym przejściem.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis Partner serwisu - Christie + Co

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA