PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Cztery gwiazdki w nowych rękach

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 14 kwi 2017 08:58

Cztery gwiazdki w nowych rękach fot. Pixabay

GK Immobile weźmie w dzierżawę planowany 4-gwiazdkowy hotel w Warszawie.

REKLAMA

Focus Hotels, spółka zależna grupy, zawarła z Woronicza Prestige PM umowę, na mocy której Woronicza Prestige PM wybuduje i odda w dzierżawę spółce 4-gwiazdkowy hotel w Warszawie, z co najmniej 238 pokojami hotelowymi. Umowa zawarta została na okres 15 lat.
 
Zgodnie z umową, hotel zostanie przekazany Focus Hotels w terminie 30 dni po upływie 24 miesięcy od daty uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę obiektu, które Woronicza Prestige PM zobowiązał się uzyskać do końca marca 2018 r.
 
Strony uzależniły czynsz od uzyskiwanych przychodów z działalności, niemniej ze względu na warunki umowy określające gwarantowaną wysokość czynszu, czynsz wyniesie w 15-letnim okresie umowy nie mniej niż 84 mln zł netto - czytamy w komunikacie.

To kolejny czterogwiazdkowy hotel, który zasili portfolio Focus Hotels. W ostatnim czasie Immobile kupił udziały w znanym bydgoskim hotelu Pod Orłem. Przez wzgląd na wieloletnią tradycję, nowy właściciel postanowił zachować oryginalną nazwę obiektu, ale uzupełnił ją o własny brand dedykowany obiektom czterogwiazdkowym. Tym samym, hotel przyjął nazwę - Focus Premium Pod Orłem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ryszard 2017-04-19 09:42:26
    Co jakiś czas inwestuje w tego typu nieruchomości z firmą Aparthotele.Com- można dobrze zarobić i ulokować kasę w nieruchomości, porównywalne do lokaty bankowej, tylko stopa zwrotu zdecydowanie wyższa. Przestrzegam jednak przed wybraniem nieruchomości samemu na tym rynku jest sporo “niejasnych” firm, warto skorzystać z wiedzy innych.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA