PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Daniel Łukaszewicz, Dobry Hotel: jesteśmy otwarci na niebanalne projekty hotelowe

  • Autor: Cezary Szczepański
  • 15 gru 2015 10:35

Daniel Łukaszewicz, Dobry Hotel: jesteśmy otwarci na niebanalne projekty hotelowe Best Western Hotel Bonum. Właściciel: Dobry Hotel

Systematyczny wzrost liczby gości hotelowych oraz najważniejszych dla hoteli wskaźników, takich jak RevPAR i ADR skłania do optymizmu, jeśli chodzi o najbliższe 12 miesięcy.

REKLAMA

- Rynek hotelowy w Polsce patrząc przez pryzmat zarządzanych przez nas obiektów, a dodam, że aż 5 z nich znajduje się w Trójmieście, jest w doskonałej kondycji. Od początku tego roku notujemy systematyczny wzrost ilości Gości hotelowych, ADR a co za tym idzie również RevPAR. Każdy kolejny miesiąc tego roku to utrzymanie trendu wzrostowego vs. Rok poprzedni we wszystkich wymienionych przeze mnie aspektach. To daje nam również prawo do dużego optymizmu jeśli chodzi o rok 2016 - tłumaczy w rozmowie z Propertynews.pl Daniel Łukaszewicz, Business Development Director, Dobry Hotel.

W ostatnim czasie znacząco wzrosła aktywność inwestorów. - Jedną z przyczyn są rosnące wskaźniki, które do branży przyciągają firmy - mówi Łukaszewicz. - Możemy ostatnio zaobserwować też dużą ilość otwieranych jak i planowanych otwarć nowych obiektów przez międzynarodowe sieci hotelarskie, według mnie szczególnie ten element świadczy o tym, że prognozy rozwoju rynku są optymistyczne i w bardzo dużym stopniu uwiarygadniają branżę dla inwestorów i instytucji finansowych - dodaje.

Pomimo dużej aktywności inwestycyjnej, zdaniem przedstawiciela sieci Dobry Hotel nie musimy obawiać się przesycenia na rynku hotelowym. - To nam na razie nie grozi. Oczywiście w najlepszych destynacjach otwiera się najwięcej hoteli ale trzeba pamiętać, ze są to też najtrudniejsze rynki dla operatorów. Także inwestorzy powinni dobrze dobierać swoich partnerów biznesowych. Poza największymi aglomeracjami jest jeszcze sporo przestrzeni na inwestycje hotelowe - zauważa.

W trend dynamicznego rozwoju planuje wpisać się także sieć Dobry Hotel. - Na dzień dzisiejszy mogę tylko powiedzieć, iż cały czas trzymamy się naszych podstawowych celów , to znaczy świadczenia usług hotelarskich na jak najwyższym poziomie, wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom gości, jak również ciągłego doskonalenia się naszej kadry. Jesteśmy otwarci na wyzwania i niebanalne projekty hotelowe - zapowiada Łukaszewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA