PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dekpol celuje w nowy rynek. Zbuduje kolejny hotel

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 kwi 2018 09:02

Dekpol celuje w nowy rynek. Zbuduje kolejny hotel Dariusz Radtke, dyrektor ds. marketingu i PR w Dekpol

Mamy ambitne plany w zakresie dalszych inwestycji. Wyniki sprzedażowe Hotelu Number One i kompleksu Nowa Motława pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość segmentu, a ilość podpisanych już umów sprzedaży apartamentów i pokoi hotelowych w kompleksie Grano potwierdza nasze przekonanie, że obraliśmy właściwy kierunek -  mówi Dariusz Radtke, dyrektor ds. marketingu i PR w Dekpol. Trwa budowa i komercjalizacja Hotelu Grano i Grano Residence, a deweloper planuje kolejne projekty.  - Naszą kolejną inwestycją będzie luksusowy kompleks oferujący zarówno apartamenty, jak i pokoje hotelowe na Wyspie Sobieszewskiej - zdradza Dariusz Radtke.

REKLAMA

Na jakim etapie jest budowa kompleksu Grano?

Dariusz Radtke: Prace budowlane rozpoczęły się pod koniec 2017 roku, aktualnie prowadzimy prace ziemne. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to drugi kwartał 2020 roku.

Czy mają już państwo inwestorów dla Hotelu Grano i Grano Residence? Na jakim poziomie jest komercjalizacja obu obiektów?

Zarówno Hotel Grano jak i Grano Residence cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów. W przypadku hotelu mamy już 60 proc. umów rezerwacyjnych, a jeśli chodzi o cześć apartamentową jest to 30 proc.

Czy oferty Grano Residence i Hotelu Grano będą stanowić wzajemne uzupełnienie?

Hotel Grano i Grano Residence to dwa autonomiczne obiekty oferujące różne modele biznesowe, które łączy wysoka jakość proponowanych usług, podobny, oryginalny projekt architektoniczny oraz lokalizacja. Razem tworzą kompleks i w związku z tym chcemy, aby z udogodnień infrastruktury hotelowej mogli korzystać także mieszkańcy Grano Residence. W tym celu przygotowaliśmy specjalne pakiety, dzięki którym liczne udogodnienia znajdujące się w condo hotelu, jak np. restauracja, strefa SPA & Wellness wyposażona w sauny czy basen będą dostępne również, dzięki specjalnie przygotowanym pakietom, dla właścicieli oraz najemców apartamentów w Grano Residence.

Do jakiego inwestora skierowany jest Hotel Grano, a do jakiego Grano Residence

Inwestycja w każdy z tych obiektów wiążę się z szeregiem atutów. Condo hotel Grano oferuje przyszłym nabywcom pokoi atrakcyjny model biznesowy zakładający dzielenie zysków z przychodów hotelu w stosunku 50/50. Przez 15 pierwszych lat funkcjonowania obiektu gwarantujemy właścicielom pokojów minimalny czynsz sięgający 5 proc. w skali roku. W Grano Residence proponujemy inwestorom korzystne rozwiązanie związane z wynajmem kupionych apartamentów – zapewniamy kompleksową obsługę i asystę przy procesie najmu, dzięki czemu wysiłek właścicieli apartamentów ograniczony jest do absolutnego minimum, a przychody dzielone są w stosunku 70/30 na korzyść nabywcy. Są to sprawdzone rozwiązania, które wykorzystaliśmy już w przypadku kompleksu Nowa Motława i Hotelu Number One i które charakteryzują się wysoką stopą zwrotu sięgającą nawet 8,5 proc. W Grano Residence możemy liczyć na większe metraże oraz zarówno opcję nabycia apartamentu w stanie deweloperskim, jak i możliwość „wykończenia pod klucz”. Aranżacja pokoi w Hotelu Grano natomiast należy do naszych obowiązków, a oferowane lokale liczą sobie od 21 do 47 mkw.  Zachęcam do dowiedzenia strony www.granoresidence.pl i www.hotelgrano.pl gdzie prezentujemy szczegółowe wyliczenia i odpowiednie zastrzeżenia dotyczące ryzyka inwestowania.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA