PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DeSilva traci jedną lokalizację, ale finalizuje kolejną umowę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 31 sty 2013 10:28

DeSilva traci jedną lokalizację, ale finalizuje kolejną umowę

Tylko do końca czerwca 2013 roku hotel spółki Elbud przy ul. Krakowskiej 266 w Warszawie będzie działał pod marką DeSilva. Potem - jak informowaliśmy - ma przejść w ręce sieci Accor. DeSilva nie zniknie jednak z tej lokalizacji - ma umowę na zarządzanie hotelem powstającym w bezpośrednim sąsiedztwie.

REKLAMA

W sierpniu 2012 roku spółka Elbud Hotel, właściciel Hotelu DeSilva Warszawa Airport, zdecydowała się na rozwiązanie umowy o zarządzanie obiektem ze spółką Hotele DeSilva. Na przełomie 2013 i 2014 r. planowane jest otwarcie nowego hotelu, również pod nazwą DeSilva Warszawa Airport, w sąsiedztwie obecnej lokalizacji.

Nowy obiekt będzie dysponował 100 pokojami, restauracją oraz lobby barem. Uzupełnieniem funkcji będą cztery sale konferencyjne o powierzchni 300 mkw. oraz dwupoziomowy podziemny parking. Zgodnie z podpisanym listem intencyjnym, hotel będzie zrealizowany we współpracy z zewnętrznym inwestorem finansowym, również w formule umowy o zarządzanie.

Spółka Hotele DeSilva współpracowała ze spółką Elbud Hotel przez 3 lata. Hotel DeSilva Warszawa Airport rozpoczął działalność w kwietniu 2010 roku.

To nie będzie jedyny hotel sieci DeSilva w Warszawie. W centrum stolicy działają Apartamenty Zgoda Warszawa by DeSilva, na Wilanowie na gości czeka Hotel Wilanów Warszawa by DeSilva, zaś na granicy Warszawy i Piaseczna - hotel DeSilva Piaseczno.

W sumie w sieci DeSilva jest 6 obiektów hotelowych: w Warszawie, Piasecznie, Pruszkowie oraz Katowicach. W planach spółki na kolejne lata jest otwarcie hoteli w innych miastach Polski.

Spółka Hotele De Silva sp. zo.o. powstała w 2006 roku. Zarządza własnymi hotelami i hotelami innych właścicieli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA