PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Drugi Hotel Focus w Gdańsku już w budowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lut 2015 09:01

Drugi Hotel Focus w Gdańsku już w budowie

Po inwestycjach hotelowych w Chorzowie i Inowrocławiu, sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile, otworzy kolejny obiekt w Gdańsku. Nowy hotel wyróżniać się będzie największą powierzchnią konferencyjną w tym mieście. Oferta obiektu skierowana będzie nie tylko do klienta biznesowego, lecz także do osób podróżujących w celach turystycznych.

REKLAMA

Sieć Focus Hotels planuje otwarcie drugiego już 3-gwiazdkowego hotelu w Gdańsku. Obiekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz i jest częścią rozległej inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. W jej ramach powstanie nowoczesna Galeria Metropolia, która zaoferuje ponad 64 tysiące mkw. przestrzeni handlowej, oraz powierzchnie biurowe liczące 6,5 tys. mkw.

Nowoczesny hotel, którego dzierżawcą będzie sieć Focus Hotels, to trzeci element tej inwestycji i będzie znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii.

- Zdecydowaliśmy się na prowadzenie drugiego hotelu w Gdańsku, gdyż widzimy tam ogromny potencjał rozwoju naszej marki. Obecnie aglomeracja trójmiejska jest jednym z większych centrów biznesowych w Polsce. Ta decyzja wpisuje się więc w konsekwentną realizację naszej strategii. Ponadto dobrze wiemy, że jest to region odwiedzany przez dużą liczbę turystów. Wierzymy, że obie te grupy klientów docenią to, co wyróżnia naszą markę na tle konkurencji, czyli bardzo korzystna relacja jakości do ceny. Jeśli budowany obiekt będzie cieszył się tak dużą popularnością jak nasz pierwszy hotel w Gdańsku, to będziemy mogli uznać tę inwestycję za kolejny sukces. Otwarcie drugiego obiektu w Gdańsku planujemy na pierwszy kwartał 2016 roku - mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

Hotel będzie oferował 122 pokoje na 7 piętrach. Ponadto, goście będą mieli do dyspozycji 750 mkw/ nowoczesnej powierzchni konferencyjnej, która będzie największą w Gdańsku.

- Staramy się zachęcać właścicieli istniejących już hoteli oraz inwestorów do współpracy, oferując im bardzo korzystne warunki w ramach umów dzierżawy, zarządzania czy też franczyzy. Zapewniamy swoim partnerom nie tylko know-how, ale wiele innych istotnych kwestii, takich jak choćby profesjonalne wsparcie techniczne. Widzimy, że kierunek strategii, który obraliśmy, pozwala nam na szybki rozwój marki. Nowo powstający hotel w Gdańsku jest kolejnym tego przykładem - dodaje Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA