PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duże zmiany w Accor

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 cze 2015 17:58

Accor, strategiczny partner Orbisu, zmienia nazwę na AccorHotels i rozszerza zakres działania. Firma zajmie się m.in. rozwojem platformy rezerwacyjnej dla niezależnych hoteli oraz zaproponuje usługi BtoB z zakresu e-dystrybucji.

REKLAMA

AccorHotels udostępni swoją platformę rezerwacyjną AccorHotels.com dla hoteli niezależnych, które nie działają w żadnej sieci. Usługa ta będzie oferowana hotelarzom w czerwcu 2015 r, a goście będą mogli z niej korzystać od lipca 2015. Celem jest nawiązanie współpracy z ponad 10.000 hoteli w 300 najważniejszych miastach świata, co oznacza trzykrotny wzrost liczby hoteli oferowanych na AccorHotels.com.

Niezależne hotele, które będą zainteresowane umieszczeniem swojej oferty na platformie AccorHotels.com obok hoteli marek należących do Grupy Accor, zostaną wybrane na podstawie kryteriów hotelowych (lokalizacja, liczba pokoi, …) i opinii gości. Ponieważ AccorHotels.com jest obecnie jednym z wiodących hotelowych portali rezerwacyjnych online na wielu rynkach, w tym Francji, Brazylii, Australii i Niemczech, niezależni hotelarze otrzymają do dyspozycji alternatywny kanał dystrybucji, który zaspokoi ich specyficzne potrzeby. 

Inicjatywa ta jest uzupełnieniem propozycji BtoB przygotowanej przez FastBooking, spółki przejętej przez Accor w kwietniu br. Accorhotels oferuje teraz swoim partnerom szeroki zakres rozwiązań cyfrowych i technicznych, zapewnia im większe wsparcie gwarantując lepszą widoczność na stronach www, co przekłada się na wzrost liczby rezerwacji online.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA