PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duże zmiany w sieci Focus Hotels

 • Autor: Propertynews.pl
 • 29 sty 2013 14:06

Duże zmiany w sieci Focus Hotels

Sieć Focus Hotels ma nowych członków zarządu. Do spółki weszli Łukasz Płoszyński oraz Farid Belkhodja. Zmiany nastąpiły również na stanowiskach kierowniczych.

REKLAMA

Stanowisko dyrektora operacyjnego objął Farid Belkhodja, który poprzednio był dyrektorem w gdańskim hotelu Focus. Jeszcze wcześniej pracował siedem lat dla grupy Accor, a uprzednio był dyrektorem wykonawczym pionu obsługi abonentów w Canal+.

Za działania sprzedażowo-marketingowe oraz opracowywanie budżetów finansowych odpowiadał będzie Łukasz Płoszyński, który pracował wcześniej dla grupy Accor oraz Vienna International. Obaj panowie weszli zarazem do zarządu spółki, będąc teraz jej członkami.

- Wierzę, że obecny zespół ludzi, który zbudowaliśmy, pozwoli nam na osiągnięcie naszych najważniejszych celów. Są to osoby z ogromnym doświadczeniem, które pracowały dla międzynarodowych sieci hotelowych. Dzięki ich pomocy chcemy przyspieszyć prędkość rozwoju sieci na polskim rynku i w przyszłości stać się liderem w branży hoteli Eco & Budget - mówi Rafał Jerzy, prezes sieci Focus Hotels.

Spółka zdecydowała się także na stworzenie centralnego biura sprzedaży i marketingu w Warszawie. Siedziba znajduje się w jednym z biurowców przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

- Uważamy, że powstanie biura w stolicy to duży krok na przód dla całej sieci. Dzięki temu scentralizujemy działania, co przełoży się na lepsze wsparcie dla poszczególnych obiektów hotelowych. Będziemy mogli lepiej optymalizować zyski oraz koszty. Zebraliśmy wielu doświadczonych specjalistów w jednym miejscu. Pozwoli nam to na jeszcze sprawniejsze działania i maksymalne skrócenie procesu decyzyjnego. Wszystkie te aspekty zapewne pomogą nam w jeszcze szybszym rozwoju, który jest naszym priorytetem biznesowym - dodaje Rafał Jerzy.

W strukturach centralnego biura sprzedaży i marketingu spółki Focus Hotels, pracował będzie Grzegorz Zawiasa, który został dyrektorem zarządzania przychodami. Wcześniej pracował dla grupy Accor na rynku trójmiejskim.

Do kadry dołączyła także Anna Krupa-Cristescu, która objęła stanowisko kierownika marketingu całej sieci. Ma wieloletnie doświadczenie w branży - pracowała dla grupy Accor na kilku stanowiskach, m in. Brand Managera, a jeszcze wcześniej dla Intercontinental Hotel.

 

Focus Hotels to sieć hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej. Właścicielem jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie grupa kapitałowa Makrum SA, której prezesem jest Rafał Jerzy.

Aktualnie w skład sieci hotelowej wchodzą obiekty w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie oraz Bydgoszczy. Dodatkowo trwa budowa piątej placówki w Chorzowie, gdzie otwarcie planowane jest na drugą połowę 2013 roku. Łącznie hotele dysponują 369 miejscami noclegowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • xxx 2013-02-25 22:12:35
  ...żeby Ci oczy nie wysiadły, jak się będziesz dokładnie przyglądał detektywie, pozostań lojalny do momentu aż się obudzisz... powodzenia !!
 • Tomasz 2013-02-14 23:04:20
  .. lepiej dla tych ludzi, że się rozwijają i próbują nowych wyzwań niż grzać tyłek przez 30 lat w Orbisie.. he he he:)
 • bez komentarza 2013-02-14 18:57:49
  Ja bym na miejscu Hoteli Focus tak na forum nie chwalił się nowym nabytkiem personalnym z grupy Accor, bo do niedawna ci ludzie byli naszymi lojalnymi pracownikami. Trzeba będzie przyjrzeć się tej sprawie.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA