PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektor GH Orbis: Branża hotelarska stawia na marketing cyfrowy

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 kwi 2015 12:47

Dyrektor GH Orbis: Branża hotelarska stawia na marketing cyfrowy Jean-Yves Besnard, dyrektor ds. dystrybucji w Polsce i krajach bałtyckich, Grupa Hotelowa Orbis

Branża hotelarska coraz mocniej koncentruje się na marketingu cyfrowym, co potwierdza w rozmowie z Propertynews.pl Jean-Yves Besnard, dyrektor ds. dystrybucji w Polsce i krajach bałtyckich w Grupie Hotelowej Orbis.

REKLAMA

Jean-Yves Besnard podkreśla, że w dzisiejszych czasach goście hotelowi tak samo cenią sobie łatwe i szybkie meldowanie oraz wymeldowanie, łatwość dokonywania rezerwacji, jak standard obsługi czy wyposażenie pokoju.

- Gdy zatrzymujemy się w lobby lub barze hotelowym widzimy klientów korzystających z tabletów, smartfonów, platform społecznościowych, informujących przyjaciół o swoim miejscu pobytu. Gdy sieć obejmuje dużą liczbę hoteli – tak jak w naszym przypadku – oznacza to dziennie tysiące klientów, do których można dotrzeć. I właśnie w tym obszarze rozwiązania cyfrowe wywierają największy wpływ na hotele - podkreśla.

Jak dodaje Jean-Yves Besnard, opracowując „koncepcję powitania”, hotele Grupy Orbis są w stanie odpowiednio przygotować się, by zaspokoić potrzeby gości i uwzględnić ich preferencje z dużym wyprzedzeniem.

Dziś aż 80 proc. klientów w Europie sprawdza opinie o hotelu, ceny, zdjęcia, dostępność właśnie w internecie. Rozwijające się technologie mobilne oraz coraz większa liczba tzw. millenialsów z nieodłącznym smartfonem w ręce zmuszają zatem właścicieli hoteli do wdrażania nowatorskich rozwiązań odpowiadających ich potrzebom.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA