PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyrektor GH Orbis: Branża hotelarska stawia na marketing cyfrowy

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 kwi 2015 12:47

Dyrektor GH Orbis: Branża hotelarska stawia na marketing cyfrowy Jean-Yves Besnard, dyrektor ds. dystrybucji w Polsce i krajach bałtyckich, Grupa Hotelowa Orbis

Branża hotelarska coraz mocniej koncentruje się na marketingu cyfrowym, co potwierdza w rozmowie z Propertynews.pl Jean-Yves Besnard, dyrektor ds. dystrybucji w Polsce i krajach bałtyckich w Grupie Hotelowej Orbis.

REKLAMA

Jean-Yves Besnard podkreśla, że w dzisiejszych czasach goście hotelowi tak samo cenią sobie łatwe i szybkie meldowanie oraz wymeldowanie, łatwość dokonywania rezerwacji, jak standard obsługi czy wyposażenie pokoju.

- Gdy zatrzymujemy się w lobby lub barze hotelowym widzimy klientów korzystających z tabletów, smartfonów, platform społecznościowych, informujących przyjaciół o swoim miejscu pobytu. Gdy sieć obejmuje dużą liczbę hoteli – tak jak w naszym przypadku – oznacza to dziennie tysiące klientów, do których można dotrzeć. I właśnie w tym obszarze rozwiązania cyfrowe wywierają największy wpływ na hotele - podkreśla.

Jak dodaje Jean-Yves Besnard, opracowując „koncepcję powitania”, hotele Grupy Orbis są w stanie odpowiednio przygotować się, by zaspokoić potrzeby gości i uwzględnić ich preferencje z dużym wyprzedzeniem.

Dziś aż 80 proc. klientów w Europie sprawdza opinie o hotelu, ceny, zdjęcia, dostępność właśnie w internecie. Rozwijające się technologie mobilne oraz coraz większa liczba tzw. millenialsów z nieodłącznym smartfonem w ręce zmuszają zatem właścicieli hoteli do wdrażania nowatorskich rozwiązań odpowiadających ich potrzebom.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA