PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dziesięć lat hotelu Andels

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 kwi 2017 16:15

Dziesięć lat hotelu Andels fot. Vienna House

Hotel Andel’s by Vienna House Cracow obchodzi swoje dziesiąte urodziny.

REKLAMA

- Ostatnie dziesięć lat to okres bardzo dużych zmian zarówno na całym rynku hotelarskim, jak i w hotelu Andel’s w Krakowie. Nowe technologie wpłynęły na to jak goście podróżują, komunikują się, szukają informacji na temat pobytu i rezerwują go. Zmiany nie są związane jedynie z postępem technologicznym. W obecnych czasach goście są również znacznie bardziej wymagający w kontekście preferencji żywieniowych, odpowiedzi na zapytania, są znacznie mniej lojalni wobec marek, a bardziej otwarci na wyjątkowe doświadczenia. To właśnie doświadczanie stało się podstawą zmian, które dokonywały się na przestrzeni ostatnich lat w naszym hotelu. Staramy się robić wszystko, aby gość poczuł się tutaj swobodnie, jak w domu – powiedział Tomasz Piórkowski, Dyrektor Generalny andel’s by Vienna House Cracow.

- Kraków ma ogromy potencjał turystyczny. Zgodnie ze Strategią Rozwoju Turystyki w Krakowie na lata 2014-2020, stolica Małopolski ma wkroczyć do czołówki europejskich ośrodków turystyki miejskiej, przyciągając turystów z całego świata swoją wyjątkową atmosferą, gościnnością, dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz rozpoznawalnymi w skali europejskiej festiwalami i wydarzeniami kulturalnymi. Nasz cel chcemy osiągnąć poprzez zrównoważony rozwój, z uwzględnieniem dobra mieszkańców miasta. Pragniemy, aby Kraków stał się ważnym ośrodkiem, zarówno zakresie edukacji, biznesu, jak i miejscem wybieranym na krótkie wyjazdy przez turystów z Polski z zagranicy – podsumowała Katarzyna Gądek, z Wydziału Promocji i Turystki z Urzędu Miasta Krakowa.

Dzięki rosnącej liczbie turystów, którzy wybierają Polskę za cel swojej podróży, rozwojowi centrów biznesowych i infrastruktury oraz pozytywnym prognozom gospodarczym, branża hotelarska w Polsce jest w rozkwicie. Polski rynek hotelowy zapewnia dobre stopy zwrotu, co również zachęca inwestorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA