PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo zakończy projekt A4 Business Park w 2015 roku

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 gru 2013 10:51

Echo Investment kończy realizację pierwszej fazy kompleksu biurowego A4 Business Park w Katowicach. Inwestycja podzielona na 3 etapy zostanie ukończona w roku 2015 i zaoferuje ok. 30 tys. mkw. powierzchni najmu.

REKLAMA

Deweloper prowadzi końcowe prace przy budowie pierwszego etapu inwestycji, w której 9 tys. mkw. wynajęła firma IBM. W trakcie realizacji jest już także drugi budynek o powierzchni ok. 10 tys. mkw. Jego otwarcie zaplanowano na wrzesień 2014 roku. - Razem z drugim budynkiem jest realizowany również wielopoziomowy parking, który zostanie oddany do użytku w I kwartale 2014 roku - mówi Joanna Nicińska, szefowa działu najmu, Echo Investment SA.

Ostatni etap kompleksu biurowego A4 Business Park o powierzchni 12 tys. mkw. będzie gotowy w roku 2015. Jak podkreśla Nicińska, pierwszy budynek jest już w całości wynajęty koncernowi IBM, a cześć powierzchni w 2. i 3. etapie została zarezerwowana.

Przedstawicielka Echo Investment widzi w Katowicach miejsce dla realizacji kolejnych biurowców, ale ostatecznie wszystko będzie zależeć od inwestorów, którzy zdecydują się wybrać stolicę Śląska jako miejsce prowadzenia swojej działalności. - Rynek jest bardzo obiecujący i ma przed sobą dobre perspektywy. Świadczy o tym chociażby liczba rozpoczętych w mieście projektów deweloperskich. Należy mieć jednak nadzieję, że za działaniami deweloperów przyjdą inwestorzy - dodaje Nicińska.

W jej opinii, patrząc na dotychczasową aktywność władz samorządowych w tym zakresie, deweloperzy mogą patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Professionals Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA