PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ekspansja hoteli B&B w Hiszpanii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 cze 2015 16:41

Ekspansja hoteli B&B w Hiszpanii B&B Hotel Toruń

Grupa B&B Hotels, która niedawno wystartowała z budową czwartego hotelu w Polsce i już planuje kolejną inwestycję w naszym kraju, podbija kolejne rynki europejskie. Sieć ogłosiła właśnie, że wkracza na hiszpański rynek z 4 nowymi hotelami.

REKLAMA

Obiekty firmy powstaną w: Alicante, Gironie, Madrycie oraz Walencji. Grupa, która świętuje w tym roku swoje 25. urodziny, posiada obecnie 335 hoteli w Europie. Ponadto na lata 2016 – 2017 planuje otwarcie kolejnych placówek we Francji, Niemczech, Włoszech oraz Brazylii.

Hotel B&B w Alicante zlokalizowany jest obok międzynarodowego lotniska oraz Centrum Wystawowego (IFA).

Hotel w Gironie położony jest na malowniczym wybrzeżu Costa Brava, w sąsiedztwie centrum handlowego Espai Girones.

Madrycki hotel B&B znajduje się 5 minut drogi z lotniska Madrid Barajas, w pobliżu autostrady A2. Hotel jest znakomicie skomunikowany z centrum miasta i atrakcjami turystycznymi. 10 minut drogi od hotelu znajduje się również Centrum Kongresowe IFEMA.

Hotel w Walencji jest zlokalizowany w odległości 3 kilometrów od centrum miasta oraz 7 kilometrów od plaży. Do obydwu tych miejsc kursują liczne linie autobusowe. 

- Przełomowe wejście na rynek w Hiszpanii jest dowodem na to, że nasza oferta Econochic spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Staramy się zaspokajać potrzeby klientów poprzez rzetelnie świadczone usługi noclegowe w przystępnej cenie – tłumaczy Georges Sampeur, prezes grupy B&B Hotels.

Wspomniane perspektywy rozwoju eksplorowane będą przez cały rok 2015, na czele z ważnymi projektami we Francji, takimi jak otwarcie dwóch hoteli w Paryżu: w pobliżu Gare du Nord i Porte d’Italie, otwarcie hotelu przy stadionie w Marsylii oraz otwarcie największego do tej pory obiektu sieci – składającego się z 400 pokoi hotelu w pobliżu podparyskiego Disneylandu. Do końca tego roku sieć B&B powinna mieć we Francji 250 obiektów, co oznacza około 20 000 pokoi hotelowych.  

W Niemczech, Grupa obecnie zarządza 72 hotelami oraz planuje otwarcie do końca tego roku kolejnych 12 obiektów oferujących w sumie 1260 dodatkowych pokoi.

We Włoszech 22 hotele B&B oferują obecnie ponad 1900 pokoi, zaś w 2015 roku zostaną otwarte kolejne 4 obiekty. W Mediolanie, gdzie w tym roku odbywa się Wystawa Światowa EXPO, sieć posiada 5 placówek.

W Polsce w 2016 roku planowane jest ukończenie budowy hotelu w Łodzi, który będzie czwartą lokalizacją, po Wrocławiu, Toruniu oraz Warszawie.

Jednocześnie, do końca roku 2017 Grupa B&B Hotels planuje otwarcie 2 projektów hoteli w Brazylii: w Rio de Janeiro oraz Sao Paulo.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Orbis

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA