PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Europejski Kongres Gospodarczy pełen nowej energii dla biznesu. Zobacz podsumowanie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 cze 2016 13:48

Rekordowa liczba ośmiu tysięcy uczestników, z których 94 proc. deklaruje udział w kolejnej edycji, tysiące młodych ludzi i prezentacje innowacyjnych pomysłów na biznes – Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach zyskuje nową energię oraz rozmach. Grupa PTWP podsumowała ósmą edycję największego biznesowego wydarzenia Europy Centralnej.

REKLAMA

– Po raz kolejny sprawiliśmy, że do Katowic przyjechała rekordowa liczba gości. VIII Europejski Kongres Gospodarczy był wyraźnie większy od poprzednich edycji, a jednocześnie dzięki projektowi European Start-up Days, zaprezentował swoje nowe oblicze – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator EEC, prezes Grupy PTWP. – Kongres daje impuls nowym projektom gospodarczym i jednocześnie dla działających w regionie przedsiębiorców stanowi jeden z najgorętszych i najbardziej zapracowanych okresów w roku – dodaje Wojciech Kuśpik.

Słuchacze, paneliści i partnerzy ocenili swoje zadowolenie z uczestnictwa w wydarzeniu w badaniach satysfakcji uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2016 przeprowadzonych na reprezentatywnych próbach badawczych przez instytut badawczy BCMM. Aż 94 proc. słuchaczy oraz 89 proc. panelistów zadeklarowało swój udział w kolejnej edycji kongresu w roku 2017.

Uczestnicy docenili przestrzeń, w jakiej odbywa się Europejski Kongres Gospodarczy, uznając za największy atut organizacyjny lokalizację wydarzenia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz Spodku. Jako silne strony organizacji Kongresu uznano także komunikację z uczestnikami (przed i w trakcie wydarzenia), system internetowy oraz standard sal konferencyjnych.

– Z satysfakcją przyznaję, że od osób z zagranicy, które uczestniczą w wielu imprezach o podobnym charakterze otrzymuję sygnały, że Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to impreza na najwyższym poziomie organizacyjnym. Kongres to dla Katowic wydarzenie kluczowe, które - co potwierdzają sami uczestnicy - jest skutecznym narzędziem transformacji wizerunku miasta – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

EEC ważne dla sektora nieruchomości

Europejski Kongres Gospodarczy doceniają przedstawiciele firm działających w branży nieruchomości, którzy znajdują przestrzeń dla rozmów i dialogu partnerami biznesowymi. Ważnym uzupełnieniem oficjalnych debat Kongresu są nieformalne spotkania i rozmowy, które dopełniają wydarzenia i wpływają na unikalną atmosferę i jej odbiór przez uczestników.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Best Western Hotels & Resorts Partner serwisu - Chopin Airport Partner serwisu - Hotel Grano Partner serwisu - Orbis

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA